Сервісний центр КБТ-Сервіс виконує ремонт побутової техніки (Київ)

Ремонт побутової техніки та електроприладів від КБТ-Сервіс Київ - це гарантія якості і висока швидкість виконання ремонту. Так само, сервісний центр КБТ-Сервіс виконає установку та підключення побутової техніки. Послуги з ремонту електротехніки виконуються на дому клієнта (великої побутової) або в умовах майстерні (дрібної побутової). Майстер проведе діагностику і озвучить вартість і термін подальшого ремонту. Наші ціни на ремонт і підключення техніки максимально збалансовані для клієнта.

Ремонт побутової техніки в Києві: Троєщина, Дарниця, Печерськ, Голосіївський, Оболонь, Правий і Лівий берег

Навіть найякісніша побутова техніка з часом виходить з ладу. Від того, наскільки професійно буде проведено її ремонт, залежить довговічна і стабільна робота пристроїв. Тому краще не братися за лагодження електроприладів своїми силами, а довірити ремонт побутової техніки в Києві перевіреної часом майстерні.

Ремонт великої і дрібної побутової техніки

  • У столиці багато років успішно працює сервісний центр КБТ: майстри виконують ремонт побутової техніки (Київ) за цілком демократичними цінами і на самих зручних для клієнтів умовах співпраці.
  • Тут можна замовити ремонт великої побутової техніки - пральних машин, кухонних витяжок, газових плит і колонок, кондиціонерів і водонагрівачів. Вся техніка буде відремонтована відповідно до стандартів. Не проблема, якщо при ремонтних роботах потрібна заміна відпрацьованих деталей: на складі підприємства завжди в наявності всі необхідні для лагодження вузли та деталі, фірмові комплектуючі.
  • Майстри КБТ-сервісу також зможуть зробити ремонт дрібної побутової техніки - сюди можна звернутися у разі поломки музичних центрів, автомагнітол, звукової апаратури, фенів і пилососів, міксерів та кухонних комбайнів.
  • Чіткий алгоритм роботи вивірене роками успішного виконання замовлень - спочатку будь-яка техніка направляється на ретельну діагностику, де на спеціальному обладнанні майстри знаходять причину несправності. Професійний і оперативний підхід до усунення навіть самих незначних несправностей відрізняє цю майстерню від десятків інших.
    Потім фахівці знаходять оптимальні варіанти виправлення технічних неполадок і пропонують клієнту ремонт побутової техніки згідно прайсу послуг. Потім призначаються терміни виконання замовлення. Звернувшись в майстерню КБТ-сервіс, можна бути впевненим в тому, що техніка буде відремонтована найефективнішим способом і в стислі терміни. Також тут можна замовити терміновий ремонт побутової техніки: це швидка робота майстрів, по рішенню проблем великої та дрібної побутової техніки.

 

Вартість ремонту будь-якої побутової техніки

Довіряючи ремонт побутової техніки на дому та в наших приймальних пунктах майстрам сервісного центру КБТ, клієнти отримують чудово відремонтовані електроприлади. У роботі майстри орієнтуються на надійність і якість роботи, прийнятні ціни на послуги. Майстерня отримує сотні позитивних відгуків, заробивши бездоганну репутацію серед клієнтів.

 

Ми раді допомогти Вам!!!