Ремонт обігрівачів Київ

ремонт обігрівачів київОбігрівачі давно стали незамінним атрибутом в квартирах і будинках: при перебоях з опаленням або поганий функціональністю центрального опалення ці прилади дозволяють підтримувати комфортну температуру в приміщенні.

При виході з ладу приладу оптимальним рішенням стане звернення в надійну майстерню, де фахівці відповідного профілю зможуть ліквідувати неполадки і виконати ремонт обігрівачів: масляних, конверторних, дуйок, теплових гармат, інфрачервоних і інших на високому професійному рівні. Це стане гарантією ефективності послуги і скромних витрат на ремонт техніки.

Ремонт обігрівачів від КБТ-Сервіс

Фахівці майстерні КБТ-Сервіс зможуть зробити ремонт обігрівачів: UFO, Bork, Electrolux, Saturn, Mirta, Scarlett, Thomas, Airelec, Applimo, Atlantic, Ballu, Bonjour, Clatronic, Cooper & Hunter, Delfa, Delonghi, Element, Flamingo, Liberton, Lumix, Maxwell, Neoclima, Noirot, Orion, Polaris, Roda, Rotex, Scandi, Термія, Thermex, Thermor, VES Electric, Vitek в Києві.

  • Потребує ремонту масляний обігрівач, якщо вийшли з ладу реле і ТЕН, порушена цілісність бака. Часто клієнти звертаються в майстерню КБТ-Сервіс Київ, коли потрібні заміна ТЕНу і мастила. Своїми силами такі несправності не усунути, тому фахівці компанії акуратно виконають розбирання корпусу, проведуть діагностику і визначать причини поломки.
  • Також майстри зможуть зробити ремонт конвекторних обігрівачів, в яких пошкоджені датчики падіння і термозапобіжники. У разі потреби в заміні зламаних деталей майстер встановить нові фірмові комплектуючі, оскільки на складі компанії завжди в наявності запчастини для обігрівачів різних брендів. 
  • Фахівці компанії КБТ зможуть зробити і ремонт інфрачервоних обігрівачів у Києві: за роки роботи майстерня накопичила достатньо досвіду, є обладнання та інструменти для якісного і своєчасного ремонту. Найчастіше в обігрівачах такого типу швидко стає несправним нагрівальний елемент- лампа: до цієї поломки призводять стрибки напруги. Краще не ремонтувати прилад вдома: в сервісному центрі КБТ майстри оперативне поміняють деталь на нову.

Після професійного ремонту та налагодження прилад буде знову функціонувати як новий, і власникам не доведеться турбуватися про безпеку і стабільну роботу обігрівача.

Ціна на ремонт електрообігрівачів від 500 грн

Обійдеться ремонт обігрівача в Києві силами фахівців КБТ-Сервіс в досить адекватну суму: в майстерні орієнтуються на всі категорії клієнтів і ніколи не завищують ціни на послуги. Тут з замовника візьмуть тільки реальну вартість роботи і запчастин.

Телефонуйте для консультації 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87. Замовляйте доставку КБТ або відвідайте один з наших пунктів прийому техніки

Ремонт обігрівачів у Києві - ціна без урахування запчастин в разі потреби їх заміни

 Ми пропонуємо і інші послуги з ремонту побутової техніки, підключення та встановлення пральних і посудомийних машин, побутових і професійних подрібнювачів харчових відходів, бойлерів на дому на правому та лівому березі Києва, в районах Оболонь, Троєщина, Дарниця, Печерськ і Голосіївському.

Ми раді Вам допомогти!