Ремонт пральних машин - Київ і область від КБТ-Сервіс

Ремонт пральних машин у КиєвіНавіть найнадійніші і брендові пральні машини рано чи пізно починають виходити з ладу. При перших же ознаках поломок краще скористатися послугою професійного ремонту: майстри КБТ-Сервіс швидко і якісно усунуть неполадки, заощадивши власникам техніки час і кошти.

Встановлення, підключення та ремонт пральних машин у Києві, Правий і Лівий берег

Якісний і оперативний ремонт пральних машин: Bosch, Samsung, LG, Ariston, Ardo, Wirpool, Zanussi, Electrolux, Candy, Gorenje в Києві - це гарантія стабільної роботи і виконання всіх функцій. Майстри КБТ-Сервіс не тільки швидко відремонтують техніку за найкращими цінами та на самих вигідних умовах, але і запропонують послуги підключення техніки, її налагодження, а також налаштують електроніку.

При наявності яких проблем потрібен ремонт пральних машин?

  • Серед основних причин поломок техніки - накип. Вбудований тен підігріває воду, але коли на пристрої наростає накип, тен перегрівається, що призводить до замикання і займання електроніки агрегату. Перегорілий тен може також бути причиною порушення герметичності бака. Своєчасний ремонт пральних машин (Київ) дозволить уникнути дорогої заміни деталей.
  • Якщо є підозра на протікання води, поломку краще ремонтувати відразу, оскільки волога намочить проводку і вона загориться, пошкоджуючи внутрішні частини машини. Тому ремонт пральної машини слід довіряти професіоналам з великим досвідом роботи і відповідною кваліфікацією.
  • Вода, що залишається в барабані, свідчить про наявність сміття в дренажному фільтрі або в зливному шлангу. Професійний ремонт допоможе усунути цю проблему повністю.
  • Щоб виконати якісний ремонт, встановлення і підключення пральної машини, потрібен професійний інструмент, який є тільки у майстра. Самостійно пральну машину краще не ремонтувати, тому наладку техніки варто доручити майстрам з досвідом. Також не можна довіряти ремонт пральних машин випадковим знайомим: великий ризик отримати недобросовісну роботу і нову поломку.

Вартість ремонту пральної машини від 800 грн

Замовити ремонт пральних машин у Києві можна за цілком доступними цінами. Звертаючись до професіоналів з КБТ-Сервіс, Ви економите фінанси і особистий час, отримуєте відмінний результат і позбавляєте себе від подальших витрат на ремонти.


Вибравши нас Ви отримаєте якість, гарантію, оптимальні ціни на ремонт пральної машини.

Зателефонуйте нам 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87 для отримання консультації

Ремонт пральної машини - ціна вказана без урахування запчастин в разі потреби їх заміни

 Майстерня КБТ-Сервіс також виконує ремонт посудомийних машин, ремонт мікрохвильових печей, ремонт телевізорів, ноутбуків та іншої техніки в Києві на Правому та Лівому березі, в районах Оболонь, Дарниця, Троєщина, Печерськ, Голосіївському, Центрі з гарантією.

Ми раді Вам допомогти!