Ремонт мікрохвильовок - Київ

ремонт мікрохвильових печей київСкладно уявити побут зайнятого роботою і завантаженого домашніми справами людини без НВЧ-печі: це можливість швидко розігріти продукти або оперативне приготувати страву. Але навіть при дбайливій експлуатації і дотриманні правил користування, нерідко мікрохвильова піч виходить з ладу: в такому випадку буде потрібна докладна консультація майстрів, ретельна діагностика на спеціальному обладнанні і якісний ремонт мікрохвильовки професіоналами.

Ремонт мікрохвильовок (НВЧ) у Києві

Ремонт мікрохвильовок Samsung, LG, AEG, Ardo, Beko, Bosch, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hansa, Kaiser, Panasonic, Scarlett, Whirlpool, Zanussi в Києві виконують фахівці майстерні КБТ-Сервіс.

  • Майстри з досвідом роботи і відповідною кваліфікацією зроблять ремонт мікрохвильовок у Києві, виконавши своєчасну діагностику, визначать проблему і полагодять кухонний агрегат в найкоротші терміни.
  • Оптимально звертатися в сервісний центр, якщо техніка перестала включатися, якщо не нагріває продукти, іскрить, якщо всередині перестала обертатися тарілка.
  • Також слід звернутися в Сервісний центр КБТ, якщо кабель живлення пошкоджено, перегорів запобіжник, потрібно замінити двигун в тарілці, сенсорну панель або плату управління, інвертор, таймер, дисплей.
  • Нерідко в процесі діагностики виявляються проблеми з системою живлення, лампою і датчиками, магнетроном, різні поломки мікроперемикачів. Іноді через часту або недбалу експлуатацію виходить з ладу фурнітура дверцят приладу.

Ремонт мікрохвильових печей у Києві в мережі КБТ-Сервіс має масу переваг - це економія на дорогому ремонті або купівлі нової техніки, ретельна і точна діагностика на професійному обладнанні, наявність комплектуючих для заміни фірмових деталей в брендових мікрохвильовках. Досвід майстрів, які працюють в сервісному центрі, дозволить відремонтувати будь-яку поломку побутової техніки.

Ціна на ремонт НВЧ (Київ) від 500 грн

Вартість ремонту в майстерні КБТ-Сервіс цілком прийнятна для будь-якого клієнта. Кваліфіковані майстри гарантовано зможуть відремонтувати та налагодити стабільну роботу техніки, провести налаштування мікрохвильової печі будь-якого бренду. Спеціалісти сервісного центру відповідально ставляться до кожного замовлення, швидко обробляють заявки і виконують ремонт мікрохвильовки (Київ) максимально якісно.


Отримати консультацію Ви можете за телефоном

044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87
  або відвідавши нас у Києві чи скориставшись службою доставки КБТ


 Вартість ремонту мікрохвильових печей залежить від ступеня складності поломки і розбирання приладу (ціна вказана без урахування вартості запчастин).

КБТ-Сервіс, також, відремонтує телевізори, мультиварки, посудомийні машини, пральні машини, відеокамери та іншу техніку в Києві на правому та лівому березі з гарантією, в районах: Оболонь, Троєщина, Дарниця, Позняки, Голосієво, Печерськ, Центр.
.

Ми раді Вам допомогти!