Ремонт відеокамер Київ

ремонт відеокамер київЯкісний ремонт відеокамер (Київ) під силу тільки майстру, який має не тільки спеціальні знання, навички поводження з технікою і досвід, а й відповідні інструменти та обладнання. Оскільки в домашніх умовах полагодити техніку шансів практично немає, краще довірити ремонтні роботи надійної майстерні, перевіреної часом.

Ремонт відеокамер у Києві

  • Якісний і оперативний ремонт професійних і цифрових відеокамер Panasonic, Samsung, Canon, Jvc, Соні в Києві виконує сервісний центр КБТ: фахівці майстерні можуть відремонтувати будь-які неполадки, замінити деталі, налагодити стабільну роботу відеотехніки.
  • Серед найчастіших поломок, коли потрібен ремонт відеокамери, вважаються заміна дисплея і відновлення шлейфу, чистка контактних з'єднань і шлейфів, ремонт системної плати з відновленням пошкоджених ділянок, а також розбита оптика, порушення в роботі камери при відтворенні або записи.
  • Ремонт в компанії КБТ-Сервіс буде успішним і недорогим, навіть якщо всередину камери потрапили пісок або волога. Налагодження камери здійсненне в разі, коли техніка постраждала від механічних пошкоджень або вийшло з ладу програмне забезпечення.
  • Фахівці майстерні зможуть допомогти, якщо є тріщини в корпусі, зламані поворотні дисплеї, пошкоджені роз'єми живлення при необережному поводженні.
  • Раціонально звернутися в центр при відсутності зв'язку відеокамери з комп'ютером або зовнішньою периферією, збоями при відтворенні і зображенні поганої якості.

Ціна на ремонт відеокамер у Києві від 1300 грн

Відремонтувати відеокамеру можна за цілком скромну суму: майстри сервісного центру КБТ виконують ремонт камер в умовах стаціонару - це наявність ідеальних умов для налагодження техніки, відповідного інструменту та високотехнологічного обладнання.

Ціни на ремонт відеокамер в майстерні КБТ-Сервіс залежать від рівня складності виконаних робіт з відновлення деталей і вузлів, від потреби в заміні точних механізмів і фірмових комплектуючих.

Завдяки наявності на складі компанії всіх потрібних деталей від виробників відремонтувати будь-яку камеру майстрам не складе труднощів: це тільки оригінальні запчастини і найкоротші терміни якісного ремонту відеотехніки. У сервісному центрі швидко проведуть діагностику, виявлять причину поломки і відремонтують відеокамеру на найзручніших для клієнта умовах.

Також ми можемо прийняти на ремонт відеокамери з інших міст України: Одеса, Харків, Дніпропетровськ за допомогою доставки по Новій Пошті. Телефонуйте нам!

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт відеокамер (без урахування запчастин в разі потреби їх заміни):

 Ми якісно відремонтуємо Ваш монітор, двд, підсилювач, фотоапарат, стабілізатор напруги і будь-яку іншу аудіо-відео техніку в Києві на правому та лівому березі, в районах Оболонь, Троєщина, Дарниця, Голосіївському.

Ми раді Вам допомогти!