Ремонт фотоапаратів Київ

ремонт фототехніки київПоломка фотоапарата завжди буває несподіваним і неприємним сюрпризом. Нерідко спроба полагодити фототехніку самостійно призводить до потреби ще більш складного ремонту і великих витрат. При перших же неполадках слід замовити своєчасний ремонт фотоапаратів (Київ) професіоналам. Ремонт фототехніки обійдеться набагато дешевше покупки іншого фотоапарата, а якщо довірити ремонтні роботи майстрам своєї справи - сума за наладку техніки буде досить демократична.

Ремонт фотоапарата в Києві

  • Майстерня КБТ-Сервіс здійснює ремонт фотоапаратів Nikon, Olympus, Canon, Sony, Panasonic, Samsung, Pentax, Casio, Fujifilm і Kodak у Києві на оптимальних для клієнтів умовах. Будь-які види ремонту майстри виконають максимально швидко, при цьому якість буде на рівні завдяки відповідальному підходу, наявності спеціальних знань і інструментів, фірмових комплектуючих.
  • Потрібен ремонт фототехніки (Київ), якщо діагностика показує пошкодження дисплея, датчиків, блоку стабілізатора, якщо є проблеми з кнопками, затвором і автофокусом, лінзами і лампами.
  • Також актуально звернення до сервісного центру КБТ, коли постраждали плата і привід діафрагми, є проблеми з екраном фокусування.
  • При несправності оптики і при попаданні всередину пристрою води або піску, майстри з КБТ-Сервіс зможуть відремонтувати фототехніку. Коли фотоапарат постраждав від падіння на тверду поверхню і у нього розбився дисплей, в сервісному центрі фахівці поміняють матрицю і екран завдяки наявності оригінальних запчастин на складі компанії.
  • Якщо фотоапарат не включається, майстер зможе знайти причину - найчастіше це наслідки перегоряння плати живлення або запобіжників, проблеми з акумулятором, сторонні речовини всередині корпусу.
  • Майстри пропонують якісний ремонт плівкових, дзеркальних і цифрових фотоапаратів у Києві: це не тільки швидке відновлення основної плати, а й чистка матриці, оновлення ПЗ, налагодження автоматичних механізмів.

Ціни на ремонт фототехніки (Київ) від 1000 грн

Цілком прийнятна сума буде потрібна для оплати послуг по ремонту фотоапаратів в компанії КБТ-Сервіс: майстри зроблять все, щоб фототехніка знову функціонувала як потрібно. Це найкоротший термін ремонту і відповідальність при обробці замовлень, оперативне усунення неполадок в фотоапаратах будь-яких брендів.

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт фотоапаратів (без урахування запчастин в разі потреби їх заміни):

 Ми швидко і з гарантією відремонтуємо відеокамери, телевізори, ноутбуки, стабілізатори напруги і будь-яку іншу фото-відео техніку в Києві на правому та лівому березі, в районах Оболонь, Троєщина, Дарниця, Центр, Голосіївському.

Ми раді Вам допомогти!