Ремонт телевізора - Київ

ремонт телевізора київНезважаючи на те, що кінескопні телевізори вже відходять в минуле і їх замінюють плазмові та ЖК технології, однаково актуальною для їх власників є проблема хорошого ремонту. Займатися лагодженням техніки повинні не аматори, а професіонали, які мають спеціальну освіту, навички та досвід. Тому, якщо потрібен гідний ремонт телевізора (Київ), оптимально звернутися до майстрів з надійних сервісних центрів.

Ремонт телевізорів у Києві  - сервісний центр КБТ

  • Практично всі поломки техніки піддаються виправленню. Гарантовано якісний ремонт телевізорів Samsung, Philips, Sony, LG, Panasonic, Funai, Akai, Thomson, Grundig, JVC, Daewoo, Sharp, Aiwa, Orion, Gold Star, Supra, Shivaki, Toshiba, Rolsen у Києві виконують фахівці компанії КБТ-Сервіс.
  • Раціонально звертатися в майстерню, якщо телевізор потребує заміни плати блоку живлення або процесора, а також у випадках, якщо є несправності в блоці входів, настройках TV тюнера і звукового тракту. Майстри здатні відновити програмну прошивку.
  • Фахівці проводять ремонт кінескопних ТВ (Київ), незважаючи на те, що вже складно знайти деталі для ремонту деяких моделей. Майстри роблять все можливе, щоб стара техніка прослужила ще кілька років.
  • Найчастіше замовляють КБТ-Сервіс ремонт плазмових телевізорів. ТВ останнього покоління відрізняються якістю і надійністю.
  • Навіть LCD телевізори можуть прийти в непридатність через помилки в експлуатації або з необережності власника. Часто ремонт LCD телевізорів стає необхідним, якщо виявляються заводські дефекти або трапляються збої ПЗ.
  • Майстерня КБТ-Сервіс пропонує послуги з ремонту телевізійної техніки, яка вийшла з ладу в результаті неправильного догляду за екраном, механічного пошкодження корпусу телевізора, ненадійної установки плазмової панелі на настінні кріплення. Фахівці зможуть замінити LED-підсвічування в ЖК панелях, виправити збої програмного забезпечення, а також усунути всі неполадки, викликані перепадом напруги.
  • Звернутися в майстерню можна, якщо до ТВ були підключені пристрої, які не розраховані на їх спільне використання. Ремонт телевізорів у КБТ-Сервісі потрібен, якщо були пошкоджені антенні або електричні кабелі.

Ціна на ремонт ТВ від 500 грн

Відремонтувати будь-яку поломку можна у професіоналів за цілком доступними цінами: це дешевше, ніж витрачати кошти на придбання нової дорогої ТВ техніки.

Телефонуйте нам 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87 або
відвідайте наші пункти прийому техніки по Києву

Наші ціни на ремонт телевізорів (ціна вказана без урахування запчастин в разі потреби їх заміни)

Мережа КБТ-Сервіс також відремонтує ноутбуки, планшети, фотоапарати, відеокамери, пилососи і іншу техніку на правому і лівому березі Києва, в районах Оболонь, Троєщина, Дарниця, Центр, Голосієво, Печерськ.

 Ми раді Вам допомогти!