Ремонт планшетів у Києві

ремонт планшетів: китайських і брендовихПланшети - зручний і стильний гаджет, без якого складно повноцінно працювати або відпочивати. Незважаючи на те, що брендові вироби завжди відрізняються надійністю і високою якістю, залишається затребуваною послуга - ремонт планшетів, яка продовжує життя цих чутливих пристроїв.

Ремонт планшетів Київ

  • Щоб відремонтувати аксесуар за адекватною вартістю і отримати після ремонту стабільно працюючу техніку, важливо правильно вибрати майстерню. Майстерня КБТ-Сервіс виконує якісний ремонт планшетів Samsung, Acer, Prestigio, Texet, Huawei, Pipo, Ritmix, Goclever, Hp, Pocketbook, Cube, Ipad, Explay, Digma, Htc, Wexler, Archos, 3q, Ainol, Oysters, Goclever, Bliss, Onda, Dns в Києві за найкращими цінами.
  • Компанія КБТ-Сервіс - це серйозний сервісний центр по ремонту планшетів різних виробників. Всі майстри володіють вузькопрофільними знаннями і відповідною кваліфікацією, вміють працювати на сучасному діагностичному електронному обладнанні, знають, як поводитися з високотехнологічними гаджетами.
  • Серед найбільш типових проблем, коли потрібен ремонт китайських планшетів - пошкодження екрану: майстер після діагностики вибере фірмовий аналог деталі зі складу та замінить тачскрін. Акуратна заміна скла дозволить заощадити кошти і час: хороший ремонт позбавить від необхідності купувати новий планшет.
  • Також необхідний ремонт планшета, якщо волога потрапила в прилад: фахівці зможуть з'ясувати, наскільки постраждали внутрішні деталі, підберуть і встановить нові замість пошкоджених.
  • Якщо на планшеті немає звуку або зображення, він не включається або перегрівається, не тримає заряд або пройшов невдалу перепрошивку - майстри з КБТ-Сервіс виконають ефективний і своєчасний ремонт планшетів (Київ).
  • Часто планшетам потрібен серйозний ремонт з заміною пошкоджених деталей: в такому випадку майстри проведуть заміну матриці, батареї або корпусу планшета, адаптера, мікрофона, камери або динаміка. Також піддаються ремонту блок живлення і кабелі живлення.

Ремонт планшетів: ціна від 600 грн

Тут також можна замовити терміновий ремонт планшетів у професіоналів: це стане гарантією стабільної роботи гаджета і розумної вартості ремонтних робіт. Фахівці компанії зможуть провести точну діагностику причин неполадок, потім підберуть оптимальний варіант ремонту, який буде проведений в найкоротші терміни.

Телефонуйте нам для консультації 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт планшетів (без урахування запчастин при необхідності їх заміни):

Наші приймальні пункти електроприладів на ремонт є на правому та лівому березі Києва, в районах Оболонь, Троєщина, Печерськ, Дарниця, Голосіївському, ми чекаємо Ваших дзвінків. Будемо раді допомогти Вам з ремонтом ноутбуків, моніторів, колонок, стабілізаторів і будь-яких фотоапаратів.

Ми раді Вам допомогти!