Ремонт моніторів у Києві

ремонт монітора київРідкокристалічні (LCD) монітори давно увійшли в побут і тепер є незамінним і зручним комп'ютерним аксесуаром, що дає чудову якість зображення. Ця функціональна, легка і компактна техніка, на жаль, чутлива до умов експлуатації та транспортування. Тому власники комп'ютерів часто шукають, де можна зробити якісний ремонт моніторів (Київ).

Рекомендується не займатися самостійним ремонтом, а відшукати надійну майстерню, де працюють кваліфіковані фахівці відповідного профілю.

Ремонт монітора Київ: ЖК-матриці, інвертора, підсвічування

  • Майстри сервісного центру КБТ зроблять ремонт моніторів Asus, Sony, Samsung, Apple, ViewSonic, BenQ, Philips, Acer, LG, Dell, AOC, Philips, Fujitsu, Nec, Terra в Києві на кращих умовах і за цілком адекватним розцінками.
  • Перед ремонтом ЖК-екран монітора в обов'язковому порядку ретельно і уважно продіагностують, потім майстер точно скаже причину несправності і позначить найприйнятніші варіанти виправлення проблеми.
  • Фахівці майстерні гарантують якісний і оперативний ремонт монітора (Київ) здатний продовжити життя екрану мінімум на кілька років.
  • Якщо внутрішні елементи дисплея постраждали від необережного поводження або транспортування, а також в разі, коли з-за механічних впливів став непридатним кабель, що з'єднує монітор з комп'ютером - варто негайно звернутися в сервісний центр КБТ для ефективного виправлення проблеми. Фахівці проведуть діагностику матриці монітора, запропонують заміну або виправлення неполадок.
  • Часто монітори можуть перегріватися, друковані плати зношуються, забруднюється і втрачає функціональність блок підсвічування. В цих випадках ремонт ЖК моніторів допоможе вирішити питання з якістю зображення і підсвічуванням екрану LED або лампового.
  • Якщо в результаті перепадів напруги в мережі і пошкодження внутрішніх елементів монітора відбувається збій в роботі процесора, фахівці запропонують заміну плати або перепайку процесора. Майстри КБТ-Сервісу виконають ремонт інвертора блока живлення і виправлять будь-які неполадки, викликані технічними або експлуатаційними причинами.

Ціни на ремонт моніторів від 500 грн

Замовляючи ремонт моніторів у Києві в сервісному центрі КБТ, клієнт отримує гарантію якісно виконаних робіт і заміну деталей фірмовими комплектуючими: всі послуги з ремонту побутової техніки за вартістю дуже демократичні і доступні!

Телефони для консультацій 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87 Телефонуйте нам!

Ціни на ремонт моніторів (без урахування запчастин в разі необхідності їх заміни):

 Також ми швидко зробимо ремонт телевізора, фототехніки, мікшерів, домашніх кінотеатрів, стабілізаторів та іншої техніки на правому і лівому березі Києва, в районах Оболонь, Голосіївському, Троєщина, Печерськ, Дарниця.

Ми раді Вам допомогти!