Ремонт мікшерних пультів Київ

ремонт мікшерного пультаМікшерний пульт являє собою високотехнологічний електронний аудіопристрій, який  необхідний для об’єднання звукових сигналів і їх маршрутизації: така техніка затребувана в будь-якій сфері звукового підсилення - це студії звукозапису та концертне обладнання. Але в ході інтенсивної експлуатації, стрибків напруги в мережі пульти виходять з ладу і їх неможливо відремонтувати самостійно. Оптимальний вихід - звернути увагу на послуги надійної майстерні і замовити ремонт мікшерного пульта професіоналам з навичками і спеціальними знаннями.

Ремонт мікшерів Київ

  • Майстри сервісного центру КБТ виконують ремонт мікшерних пультів Soundcraft, Allen & Heath, Yamaha, Аvid, Roland, PreSonus StudioLive, Samson Mixpad, Vestax, Alto, Dynacord, Mackie, Behringer у Києві.
  • Майстрам можна замовити терміновий ремонт аналогового і цифрового мікшерного пульта: всі пристрої при надходженні до КБТ-Сервіс проходять ретельну діагностику, над визначенням причин поломок і несправностей працюють фахівці на високоточному обладнанні.
  • Дрібний ремонт мікшерних пультів передбачає швидкий ремонт без потреби в розбиранні приладу. Це може бути заміна штекерів або роз'ємів: всі роботи будуть виконані оперативно - на підприємстві завжди є необхідні фірмові деталі. Також в нескладний ремонт мікшерів (Київ) входять профілактика і очищення від пилу.
  • Більш складні і масштабні види ремонту вимагають крім ретельної діагностики  розбирання пульта по деталям. Нерідко і тут для заміни несправних елементів потрібні  фірмові комплектуючі.
  • Якщо в мікшерного пульта пропала можливість відрегулювати потужність і ефект вхідних сигналів, майстри КБТ-Сервісу зможуть зробити ремонт мікшерного пульту максимально швидко і якісно, повністю усунувши несправність.
  • В майстерні працюють кваліфіковані фахівці, які вміють і знають, як допомогти власникам концертної та звукозаписувальної техніки повернути її до життя.

Ціна на ремонт мікшерів від 1300 грн

В середньому ремонт мікшера, в разі нескладної поломки, може обійтися в символічну суму, причому робота буде виконана на совість. Майстри мережі КБТ-Сервіс не бояться складних замовлень і орієнтуються на якість і ефективність ремонтних робіт, відповідальне ставляться до кожного замовлення. Це прийнятні ціни і чесна оплата праці майстра без націнок і додаткових витрат. Ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним способом.

Телефонуйте нам 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Наші ціни на ремонт мікшерних пультів (без урахування запчастин в разі потреби їх заміни)

 Сервісний центр КБТ полагодить будь-яку домашню неробочу техніку: ТВ, монітори, автомагнітоли, ноутбуки та планшети в Києві на правому і лівому березі, на Дарниці, Печерську, Голосіївці, Оболоні та Троєщині.

Ми раді Вам допомогти!