Терміновий ремонт ноутбуків Київ

терміновий ремонт ноутбуків київНоутбуки багато в чому здатні замінити стаціонарний комп'ютер, завдяки своїй компактності та невеликій вазі: така техніка транспортабельна та дозволяє повноцінно працювати з інформацією в номері готелю, в кафе і навіть на вулиці. Якщо в гаджеті виявляються несправності, звертатися з проблемами краще в надійний сервісний центр по ремонту ноутбуків (Київ) - КБТ-Сервіс.

Терміновий ремонт ноутбуків у Києві

  • Майстерня КБТ-Сервіс виконує ремонт ноутбуків IBM, Lenovo, Macbook, Samsung, Roverbook, Compaq, Dell, LG, Toshiba, Msi, HP, Acer, Asus, Sony в Києві.
  • Ремонт материнських плат найчастіше потрібен, коли техніка постраждала від неакуратного поводження. Тут можна відремонтувати недорого залитий рідиною ноутбук: майстри сервісного центру виконають розбирання та діагностику пошкоджених елементів, відремонтують материнську плату, відновивши ланцюги живлення. Також терміновий ремонт ноутбуків може мати на увазі і своєчасну заміну мікросхем: в мережі майстерень КБТ-Сервіс завжди є фірмові комплектуючі до будь-яких марок техніки.
  • Також залитому ноутбуку потрібен ремонт клавіатури, який буде виконаний ретельно і в найкоротші терміни.
  • Ремонт або заміна кулера (вентилятора) - актуальна проблема, якщо ноутбук перегрівається і помічені перебої в роботі. Майстри почистять систему охолодження ноутбука, щоб уникнути остаточного виходу з ладу мікросхем.
  • Якісний ремонт ноутбуків (Київ) дозволить продовжити життя комп'ютерній техніці: фахівці майстерні розбирають ноутбук, чистять від забруднень роз'єми живлення, систему охолодження, поміняють в разі необхідності термопасту або пропонують клієнту заміну термоінтерфейсу.
  • Заміна матриці екрана потрібна в разі, коли матриця розбилася або прийшла в непридатність. Майстри можуть полагодити підсвічування екрану, виправити в ньому будь-які неполадки з інвертором або лампами підсвічування.
  • Також майстрам під силу усунути несправності, пов'язані з роботою блоку живлення: буде виконаний ремонт або запропонована заміна блоку. Якщо пошкодився корпус і розхиталися петлі, ноутбук постраждав від дітей або домашніх тварин - фахівці знайдуть причину поломки і запропонують клієнтові найзручніший варіант вирішення проблем з корпусом і петлями.

Вартість ремонту ноутбука від 1000 грн

Замовляючи майстрам компанії КБТ-Сервіс терміновий ремонт ноутбуків (Київ), клієнти отримують в результаті стабільно працюючу і функціональну техніку, яка справно виконує всі свої функції після бездоганно якісного ремонту.

Всі питання за телефонами 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ремонт ноутбука: ціна без урахування вартості запчастин в разі необхідності заміни: 

Сервіс КБТ також з гарантією відремонтує фотоапарати, відеокамери, планшети, монітори, телевізори і будь-яку іншу комп'ютерну техніку на правому і лівому березі Києва, в районах Оболонь, Печерськ, Троєщина, Дарниця, Голосіївському.

Ми раді Вам допомогти!