Ремонт пилососів - Київ і область

ремонт пилососів київ

Якісне прибирання квартири або офісу неможливе без стабільно працюючого пилососа: але навіть у самих якісних моделей настає період поломок, коли техніка стає несправною. Налагодити роботу цього складного побутового приладу без навичок та інструментів вкрай складно, тому ремонт пилососів у Києві краще довірити досвідченим і кваліфікованим майстрам з надійного сервісного центру. Звернення до професіоналів стане гарантією ретельної діагностики та визначення поломки, оперативного усунення несправності.

Ремонт пилососа в Києві - КБТ-Сервіс

Фахівці відповідного профілю з майстерні КБТ-сервіс виконують ремонт пилососів Samsung, Lg, Thomas, Karcher, Electrolux, Bosch, Філіпс, Zelmer, AEG, Daewoo, Gorenje, Panasonic, Scarlett, Rowenta, Zepter у Києві за найдемократичнішими розцінками.

  • Які проблеми допоможуть вирішити майстри з КБТ? Це заміна двигуна, який вийшов з ладу, шнурів і штепселів. Якщо техніка не функціонує належним чином, співробітник сервісу зможе знайти проблему і відшукати найкращий варіант її рішення.
  • Ремонт пилососів (Київ) потрібен і в разі, якщо потрібне профілактичне змащення вузлів і підшипників, професійне очищення агрегату від пилу, що накопичився.
  • При інтенсивної експлуатації миючого пилососа його фільтр засмічується, що ускладнює стабільну роботу техніки і помітно знижує якість прибирання. Звернувшись з такою проблемою в майстерню КБТ-Сервіс, можна замовити заміну фільтру і якісний ремонт миючих пилососів, або акумуляторних пилососів (з акумулятором).
  • Фахівці замінять графітові щітки і вентилятори, відновлять компоненти електродвигуна, зроблять ретельний ремонт щіток, пружин, фільтрів і вимикачів.
  • Також під силу майстрам центру КБТ-Сервіс і ремонт роботів-пилососів, або акумуляторних пилососів (з акумулятором): фахівці володіють технічними знаннями і досвідом, вміють визначати неполадки і оперативне ремонтувати навіть інтелектуальну побутову техніку останнього покоління.

Ціна на ремонт пилососів (Київ) від 500 грн

Відремонтувати побутові прилади тепер можна за невелику ціну. Майстри сервісного центру КБТ мають високу кваліфікацію, у кожного із співробітників чимала практика лагодження сучасних моделей пилососів - іноді навіть немає необхідності власноруч везти прилад на діагностику і ремонт, оскільки ми запустили свою службу доставки техніки. Всі фахівці озброєні високотехнологічним інструментом, володіють засобами діагностики будь-яких проблем, дають гарантію на свою роботу.

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87 Зателефонуйте нам

Вартість ремонту пилососів (ціна вказана без урахування вартості запчастин в разі потреби їх заміни)

КБТ-Сервіс також виконує ремонт пральних машин, подрібнювачів, телевізорів, посудомийних машин та іншої побутової техніки в Києві, чекаємо Вас в наших приймальних пунктах техніки на ремонт на правому та лівому березі, в районах Оболонь, Дарниця, Позняки, Печерськ, Троєщина, Центр, Голосіївському з гарантією.

Ми раді Вам допомогти!