Ремонт підсилювачів Київ

ремонт підсилювачів київПідсилювачі звуку входять в будь-який комплект аудіоапаратури і широко використовуються як в побуті, так і в професійній діяльності. Незважаючи на те, що більша частина сучасної апаратури виготовляється перевіреними брендами, техніка періодично виходить з ладу і потребує ремонту. Щоб замовити ремонт підсилювачів звуку, варто вибрати найбільш надійну майстерню, в якій працюють професіонали з багатим досвідом і спеціальним обладнанням.

Ремонт підсилювачів у Києві

  • Майстри сервісного центру КБТ виконують якісний і недорогий ремонт підсилювача Амфитон, Радіотехніка, Одіссей, Вега, Alpine, Audiolab, Denon, Grado, Exposure, Harman, Meridian, Panasonic, Mcintosh, Pioneer, Sven, Yamaha, Cambridge, Electrocompaniet, Marantz, NAD, TOA, Unison Research, Vincent у Києві.
  • Найпростішими поломками є проблеми з електричними шнурами та електричними вилками, перебитими провідниками живлення: в такому випадку розбір техніки не буде потрібен і ремонт підсилювачів (Київ) буде виконаний швидко і в стислі терміни.
  • Іноді підсилювач неможливо включити - причиною може бути або коротке замикання, або збільшене споживання струму. У таких випадках фахівці швидко виявлять причину несправності і запропонують найкращий варіант її усунення.
  • Також потрібен ремонт аудіо підсилювачів, якщо згоріли запобіжники або мікросхеми: фахівцям майстерні КБТ-Сервіс під силу замінити будь-який елемент підсилювача, який вийшов з ладу,  на новий. На складі підприємства завжди є все необхідне для виконання ефективного ремонту - всі потрібні деталі і фірмові комплектуючі в асортименті.
  • У майстерні якісно ремонтують   автомобільні підсилювачі: майстри вміють працювати з будь-яким типом техніки і добре знають будь-які марки аудіо-обладнання. Тут усунуть поломку в стислі терміни і на кращих умовах для клієнта.

Вартість ремонту підсилювача від 1300 грн

Сервісний центр КБT виконує ремонтні роботи по виправленню неполадок в підсилювачах різних марок. Ціна на ремонт підсилювачів у Києві залишається більш ніж демократичною для широкого кола клієнтів. Це чесні тарифи і справедливі розцінки на ремонт підсилювача без переплат і додаткових витрат. Завдяки фіксованій оплаті послуги ремонту замовники цінують якість роботи! Відремонтувати підсилювач в КБТ-Сервісі вигідно - майстри працюють на совість!

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт підсилювачів (без урахування вартості запчастин при необхідності заміни): 

Вартість ремонту залежить від типу пристрою і ступеня складності поломки підсилювача

 Ми без проблем полагодимо автомагнітоли, аудіоколонки, сабвуфери і будь-яку іншу техніку будь-якої складності поломки на правому і лівому березі Києва, в районах Оболонь і Троєщина, Дарниця Голосієво, Печерськ.

Ми раді Вам допомогти!