Ремонт DVD

ремонт dvdПрогравачі DVD-дисків випускаються виробниками в різних варіантах і моделях: але техніка такого типу часто страждає через неправильне поводження або перевезення, з'являються несправності, зношуються робочі елементи. Щоб ремонт DVD у Києві був виконаний на найвищому рівні і за нормальною ціною, слід знайти надійну майстерню. Серед таких підприємств бездоганною репутацією володіє сервісний центр КБТ - тут працюють кваліфіковані майстри, які вміють усувати неполадки в будь-якій техніці.

Ремонт DVD Київ

  • Сервісний центр КБТ виконує ремонт DVD Samsung, Philips, Pioneer, BBK, Elenberg, Daewoo, Panasonic, LG, Hyundai в Києві з гарантією якості.
  • Якщо в пристрої диск не вантажиться, «зависає» або не розкручується, причиною може бути лазерний зчитувач, що вийшов з ладу. Також це сигнал про проблеми з двигуном, що обертає диск, або процесором. Майстри визначать характер несправності, запропонують найоптимальніші варіанти усунення неполадки.
  • Однією з найбільш популярних поломок в плеєрах останніх поколінь - лазерна головка, через неполадки якої диски не зчитуються. Щоб виправити проблему і виконати ремонт DVD (Київ), фахівці майстерні вироблять розбирання техніки акуратно і дбайливо, потім прочистять лазерний зчитувач або замінять на фірмовий аналог, що підходить для цієї моделі.
  • Несправність двигуна виявляється, коли диск відтворюється ривками або в пристрої не обертається двигун. Тут рішенням стане заміна моторчика: майстри КБТ-Сервісу знайомі з такою поломкою і виконають ремонт портативних DVD максимально оперативне.
  • При перегріві драйвера і процесора також спостерігаються неприємні нюанси в роботі плеєра: тут потрібно кропіткий ремонт ДВД програвачів, який фахівці майстерні зроблять на належному рівні.

Вартість ремонту DVD програвачів від 500 грн

Будь-який ремонт DVD плеєрів виконується тільки сертифікованими майстрами, які використовують в роботі сучасний інструмент і професійне обладнання. Звертаючись до майстерні КБТ-Сервіс, клієнт оплачує тільки справедливу вартість ремонту: це найекономніший варіант для ремонту техніки, минаючи зайві витрати. Залежно від складності проблеми ціна на ремонт ДВД плеєра буде дуже адекватною для гаджетів будь-якого сучасного виробника.

 Консультація за телефоном 044-587-94-88067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт DVD (без урахування запчастин і матеріалів при необхідності їх заміни)

Ми також недорого відремонтуємо Ваші: телевізори, домашні кінотеатри, бойлери, пральні машини і швейні машини, а також іншу побутову техніку, яка вийшла з ладу, на правому і лівому березі Києва, на Печерську, Оболоні, Троєщині, Голосіївському, Дарниці.

Ми раді Вам допомогти!