Ремонт швейних машин Київ

ремонт швейних машин київДомашні та професійні швейні машини останніх років проводяться на надійному обладнанні, але, незважаючи на якість збірки, періодично потребують налагодження, чищення і ремонту вузлів, заміни запчастин. Ефективний ремонт швейних машин (Київ) буде гарантією відмінної роботи техніки, тому довірити роботу з налагодження і ремонту цих агрегатів краще перевіреній майстерні.

Ремонт швейних машин у Києві - КБТ-Сервіс

  • Сервісний центр КБТ виконує ремонт швейних машин Brother, Janome, Pfaff, Typical, Juki, Siruba, Чайка, Верітас, Лада, Подольск, Орша, Singer, Sun star, Durkopp, Gemsi, Yamata, Jack, Textima, Welles у Києві.
  • Основні проблеми, пов'язані із несправністю пристроїв, пов'язані з порушенням правил експлуатації, збоями налаштування і регулювань, пошиттям тканин, які не призначені для даних моделей швейних машинок. Іноді  прошиваючи джинси, при заміні блискавок в щільних куртках або сумках ламаються голки і човники, обриваються нитки, з'являються пропуски в стежках.
  • Більш складний ремонт швейної машинки (Київ) включає регулювання вузлів і механізмів: такі роботи в центрі КБТ-Сервіс виконують досвідчені майстри, які мають спеціальні знання і навички.
  • При неприємності з регулюванням верхньої або нижньої ниток майстер перевірить кріплення натягувача, виявить неполадки в човниковому ході, відрегулює петлітель, встановивши його в оптимальному положенні.
  • Механікам підприємства КБТ-Сервіс під силу виконати оперативний і якісний ремонт швейних машин у Києві незалежно від того, до якого типу відносяться агрегати. Однаково добре піддаються лагодженню механічні та електричні швейні машинки, вітчизняні та імпортні будь-яких марок.
  • Механічні швейні машини досить прості пристрої та ламаються рідше, ніж електричні, які відрізняються високою продуктивністю. Тому при ремонті машинок з електричним приводом раціонально не займатися виправленням неполадок своїми силами, а довірити досвідченим майстрам.

Вартість ремонту швейної машинки від 800 грн

Компанія КБТ-Сервіс робить налаштування, чистку, ремонт домашніх і професійних швейних машин, виконує діагностику кожної конструкції: майстри безпомилково визначають причину неполадок і здійснюють настройку будь-яких типів швейної техніки. Звертаючись за кваліфікованою допомогою фахівців в мережу майстерень КБТ-Сервіс, можна бути впевненим в тому, що несправністю займуться найдосвідченіші майстри по ремонту швейних машин (Київ). У майстерні будуть раді усунути неполадки в швейної техніці, при цьому клієнт витратить на ремонт досить скромну суму.

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт швейних машин (без урахування запчастин при необхідності заміни):

Майстри КБТ-Сервіс також з легкістю полагодять зламані пральні машини, епілятори, тримери, машинки для стрижки та УФ лампи для манікюру на правому та лівому березі Києва, в районах Оболонь, Троєщина, Печерськ, Голосієво, Дарниця.

Ми раді вам допомогти!