Ремонт машинок для стрижки Київ

ремонт машинок для стрижки київЗ розвитком індустрії краси стали доступними функціональні і зручні машинки для стрижки волосся, що дозволяють доглядати за чоловічими зачісками в салоні і вдома. Більшість машинок виробляються надійними і відомими брендами: пристрої відрізняються якістю і довговічністю, досить простим доглядом за механізмами. Через часте і інтенсивне використання, наявність дрібних деталей - ці аксесуари періодично виходять з ладу. Ремонт професійних і побутових машинок для підстригання волосся (Київ) оптимально довіряти фірмам, які мають бездоганну репутацію.

Ремонт машинок для стрижки волосся Київ

  • Сервісний центр КБТ виконує ремонт професійних і побутових машинок для підстригання волосся Babyliss, Remington, Phillips, Braun, Scarlett, Panasonic, Vitek, Saturn, Moser, Wahl, Polaris, Maxwell у Києві.
  • Найбільш частими є поломки електричної та механічної частини. У штаті підприємства працюють досвідчені майстри, для яких не складе труднощів будь-якій по складності ремонт машинок для стрижки волосся. Процедура ремонту в майстерні КБТ-Сервіс починається з ретельної діагностики пристроїв, виявлення причин несправності і пошуку оптимальних рішень щодо ремонту. Якщо клієнта влаштовує озвучена сума - прилад направляється в роботу. Терміни виконання замовлень в компанії дотримуються неухильно!
  • Нерідко порушується робота приладу через згорілий трансформатор, сталевий сердечник і котушки статора. При необхідності ці деталі, які відслужили своє, можна замінити - майстри знайдуть на складі еквівалент серед фірмових комплектуючих і встановлять в електроприлад.
  • Якщо зламалися ножові блоки або куліси, краще віднести машинку для  стрижки волосся в ремонт: фахівці компанії КБТ-Сервіс замінять рухому і нерухому частини ножового блоку. Майстрам також не складно полагодити куліси, маятники, будь-які інші механічні деталі або замінити їх новими.
  • Іноді є сенс принести до нас пристрій для точного регулювання зазору різальних крайок, професійного чищення або заточки ножів.

Ремонт машинок для стрижки волосся - ціна в КБТ-Сервіс

Якісний, але доступний за ціною і недорогий ремонт машинки для стрижки волосся в майстерні КБТ-Сервіс дозволяє заощадити кошти, отримавши в результаті прекрасно працюючу техніку. Ремонт машинок для підстригання волосся в Києві - вигідне рішення для клієнтів, які цінують співпрацю з надійною ремонтною компанією.

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціна на ремонт машинок для стрижки (без урахування вартості запчастин в разі потреби їх заміни): 

Професіонали з сервісного центру КБТ-Сервіс виконають якісний ремонт побутової техніки: фрезерів для манікюру, грилів, прасок для волосся, УФ ламп для нігтів і тримерів на правому та лівому березі Києва, в районах Оболонь, Троєщина, Печерськ, Голосіївському, Дарниця.

Ми раді Вам допомогти!