Ремонт грилів / аерогрилів Київ

ремонт аерогриля. ремонт гриляАерогриль вважають потужною сучасною духовкою на реактивній тязі: цей функціональний і потужний прилад легко замінює собою відразу кілька кухонних агрегатів. Незважаючи на відмінну якість такої техніки і гарантію виробників, куплені для будинку або підприємств громадського харчування грилі періодично схильні до поломок.

Професійний ремонт електрогриля дозволить уникнути більш серйозних несправностей і швидко поверне відремонтований прилад на кухню або в кафе.

Ремонт гриля / аерогриля в Києві

  • Майстерня КБТ-Сервіс виконує ремонт аерогрилів Hotter, Weber, Ves, Smile, Maxwell, Polaris в Києві на зручних і прийнятних для клієнта умовах.
  • Найчастіше ремонт аерогриля пов’язаний із заміною кварцової лампи, реле і двигуна, що вийшли з ладу, зламаного таймера. Іноді потрібна заміна галогенових ламп в аерогрилі.
  • Серед основних проблем, з якими стикаються майстри сервісного центру КБТ - несправність у блоці керування, нагрівальному елементі та термозапобіжнику.
  • При неполадках з блоком керування ремонт гриля буде коштувати трохи дорожче, ніж усунення дрібних неполадок. Фахівці майстерні вміють виконувати всі роботи по ремонту даних агрегатів з такими проблемами.
  • Якщо перестав функціонувати нагрівальний елемент, майстри оперативно замінять ТЕН для електрогриля: на складі є в потрібній кількості і асортименті будь-які види фірмових деталей для цієї техніки.
  • Якщо електроприлад не вмикається, кваліфіковані фахівці виконають акуратне розбирання механізму і перевірять запобіжник. Іноді, в разі стрибка напруги, запобіжники виходять з ладу. Майстрам добре знайомі схеми і конструкції грилів, у них є всі необхідні інструменти для ремонту електричних професійних грилів. При різних розривах ланцюга фахівці виконають ремонт пошкодженої ділянки.

Ціна на послуги ремонту грилів від 600 грн

Якщо потрібно недорого і якісно відремонтувати аерогриль - ремонт у Києві в сервісному центрі КБТ гарантує виправлення всіх несправностей в найкоротші терміни. Компанія пропонує послуги з усунення несправностей будь-якої складності і заміну відпрацьованих, зношених деталей на нові комплектуючі.

Своєчасне звернення до фахівців по ремонту грилів позбавить від безлічі проблем. Майстри виконають всі поставлені завдання швидко, якісно і недорого!

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт електрогрилів і аерогрилів (без урахування запчастин в разі потреби їх заміни):

Сервісний центр КБТ виконає ремонт побутової техніки будь-якої складності: плит, машинок для стрижки, сушок для овочів, бойлерів і телевізорів на правому і лівому березі Києва, в районах Оболонь, Троєщина, Печерськ, Дарниця, Голосієво.

Ми раді вам допомогти!