Ремонт сушарки для овочів і фруктів Київ

ремонт сушарки для овочів та фруктівСушарки для овочів і фруктів зайняли особливе місце на кухнях: з їх допомогою можна приготувати корисні для здоров'я продукти. Гаряче повітря швидко видаляє вологу з продуктів, позбавляючи від необхідності сушити інгредієнти кілька днів. У спеціальних лотках можна сушити ягоди, шматочки овочів і фруктів. Незважаючи на досить зручну і просту конструкцію, пристрій іноді виходить з ладу і потребує ремонту.

Краще не намагатися виправити причини неполадок самостійно. Оптимальний варіант - віднести агрегат в надійну майстерню і замовити ремонт побутових електросушарок для фруктів, овочів, ягід у професіоналів.

Ремонт сушарок для овочів і фруктів у Києві - Сервісний центр КБТ

  • Сервісний центр КБТ виконує ремонт сушарок Вітерець і Вітерець 2, Maxwell, Ротор 5, Saturn, Ezidri, Maestro, Zelmer, Astor, Binatone, Orion, Bomann, Scarlett, Elenberg, Mirta, Delfa, Liberton, Ergo, Magio, Zelmer, Shivaki, Mystery, Supra, Ravanson і Clatronic у Києві. Це оперативне та ефективне усунення неполадок, висока якість роботи, ретельна діагностика і широкий вибір комплектуючих. Також фахівцям компанії під силу виправити непрацюючі інфрачервоні сушарки для овочів.
  • Найчастіше ламаються в сушарках ТЕНи, вентилятори, двигуни або термостати.
  • Якщо виходить з ладу нагрівальний елемент, майстри замінять його новим: на складі компанії завжди є фірмові деталі для будь-якої моделі вітчизняних і імпортних сушарок.
  • Іноді ремонт сушарки для фруктів включає в себе виправлення різних неполадок в роботі вентилятора, яке дозволяє уникнути перегріву продуктів: фахівці також замінять пошкоджену деталь новою.
  • Термостат потрібен для контролю і регулювання температурного режиму для кожної групи продуктів. Якщо виникають проблеми з термостатом, майстерня КБТ-Сервіс пропонує недорогий ремонт сушарки для овочів з заміною будь-яких деталей.
  • Всі вищевказані види ремонту враховують розбирання техніки: фахівці виконують всі операції максимально акуратно і дбайливо. Дрібний ремонт механічних частин полягає у виправленні неполадок у лотків і піддонів.

Ціни на послуги з ремонту сушарок від 500 грн

Одна з переваг співпраці з компанією КБТ-Сервіс - адекватні ціни і оперативна робота майстрів. Це якісний і доступний ремонт сушарок для фруктів і овочів у Києві, а також гарантія справності відремонтованої техніки.

Зателефонуйте 044-587-94-88 наш менеджер надасть консультацію.

Мережа КБТ-Сервіс також виконає ремонт фритюрниць, тостерів, вентиляторів, тримерів і чайників у Києві на лівому та правому березі, в районах Оболонь, Дарниця, Печерськ, Голосіївському, Троєщина.

Ми раді Вам допомогти!