Ремонт вентиляторів Київ

ремонт вентиляторів київКліматична техніка доступна тепер в самому широкому асортименті, але, незважаючи на відмінну якість і брендових виробників, іноді потребує ремонту. Щоб ремонт вентилятора був проведений за всіма правилами і з гарантією якості, краще віддати прилад в руки майстрам надійного сервісного центру.

Ремонт побутових, підлогових вентиляторів у Києві

  • Майстерня КБТ-Сервіс виконує ремонт вентиляторів Aurora, Orion, Vitek, Baikal, BioTech, Supra, Blauberg, Timberk, Clatronic, GoldStar, De'Longhi, Domovent, Dyson, Ergo, Maestro, Europlast, First, Delfa, Sencor, Master, Maxwell, Polaris , Mystery, Power, Scarlett, Rotex, Rowenta, Saturn, Rikon, Binatone, SeaBreeze, Shivaki, Wellton, Sinbo, Gembird, Soler & Palau, Trisa, Grol, Vertex, Vortice, Chieftec у Києві.
  • Ремонт підлогових вентиляторів може полягати в оперативному усуненні несправності в електронному управлінні.
  • Найчастішою поломкою стандартних настільних і підлогових моделей вважають погану роботу двигуна. Якщо двигун зламаний або потребує заміни, фахівці компанії КБТ-Сервіс легко замінять відпрацьовану деталь новою, встановлять фірмові комплектуючі. Завдяки великим зв'язкам з контрагентами в майстерні завжди є запчастини на будь-які види кліматичної техніки в потрібній кількості. Майстри зможуть полагодити як брендові, так і недорогі моделі вентиляторів.
  • Також ремонт вентиляторів (Київ) може мати на увазі проведення робіт по заміні пошкоджених лопатей, налагодження механізму, який розвертає вентилятор в сторони. Іноді майстрам доводиться виправляти проблеми, пов'язані з перебитим проводом і несправною вилкою.
  • Довірити ремонт побутових вентиляторів варто тільки професіоналам, які володіють відповідними навичками та інструментами.
  • До снаги співробітникам сервісного центру і ремонт вентилятора зі зволожувачем будь-якої складності. Фахівці гарантують високоякісне обслуговування і надійний сервіс.

Ремонт вентилятора - ціна від 500 грн

Багато клієнтів вже встигли оцінити прозору цінову політику компанії і тепер віддають перевагу співробітництву з надійними майстрами. В майстерню КБТ-Сервіс вигідно здавати будь-яку зламану техніку з багатьох причин: це ретельна діагностика на сучасному обладнанні, досвідчені майстри і безпомилкове визначення проблеми, чесні ціни і точні суми за ремонт вентилятора (Київ) без націнок і додаткових доплат.

 Консультація за телефоном 044-587-94-88,067-888-29-52, 066-144-46-87, або відвідайте нас на Правому або Лівому березі Києва.

Ціни на ремонт вентиляторів у Києві (без урахування запчастин в разі потреби їх заміни)

Мережа КБТ-Сервіс з гарантією і якісно відремонтує будь-яку зламану техніку: термопоти, праски, стабілізатори, кавомолки та соковижималки по Києву, в районах Оболонь, Троєщина, Дарниця, Печерськ, Голосіївському.

Ми раді Вам допомогти!