Ремонт прасок (Київ)

ремонт прасок київПідтримувати одяг у чистоті та охайному вигляді допомагає побутова техніка: праски важливі в будь-якому будинку завдяки безлічі зручних функцій. Але навіть брендова техніка схильна до поломок і виходу з ладу: в таких випадках потрібно хороший ремонт прасок у Києві. Самостійно виправити цей електроприлад складно: щоб побутова техніка й надалі служила без проблем і несправностей, важливо знайти гідного майстра з професіоналів.

Ремонт прасок - Київ і область від майстерні КБТ-Сервіс

  • Якісний ремонт прасок Philips, Tefal, Braun, Rowenta, Vitek, AEG, Ariete, Aurora, Binatone, Bosch, Clatronic, Delfa, Delonghi, Electrolux, Fagor, First, Gorenje, Hilton, Liberty, Maxwell, Mirta, Moulinex, Mystery, Panasonic, Polti, Rotex, Russell hobbs, Saturn, Scarlett, Supra, Trisa Electronics, Zanussi, Zelmer у Києві виконують фахівці КТБ-Сервіс: це оперативне усунення будь-яких поломок і заміна пошкоджених або зламаних деталей на фірмові комплектуючі.
  • Серед основних типів несправностей, з якими клієнти звертаються до майстрів - пошкодження кабелю живлення або штепселя, проблема з індикатором вибору режимів. Також до майстра можна звернутися, якщо потрібна чистка внутрішніх деталей праски або робочої підошви від нальоту і накипу.
  • Часто доводиться майстрам центру виконувати ремонт прасок із парогенератором (бойлерних): специфіка поломок такої техніки полягає в несправності парогенеруючого елемента або засміченні парових каналів. Якщо включену праску не поспішає нагріватися, буде потрібно усунення поломки блоку управління або нагрівального елементу.
  • У випадку, коли прилад не вмикається, причиною може послужити порушення в кабелі живлення або в блоці управління - це привід замовити ремонт парових прасок в сервісному центрі КБТ.
  • Нерідко потрібно замінити трубчастий електронагрівальний елемент: фахівці майстерні КБТ-Сервіс акуратно виконають розбирання техніки і замінять ТЕН і терморегулятор на нові деталі.
  • При утворенні вапняного нальоту в прасці знижується ефективність подачі пару - в такому випадку необхідне професійне чищення каналів, по яким подається пар. Звернення до майстра дозволяє уникнути перегріву датчиків температури: своєчасний ремонт праски продовжує термін експлуатації приладу і підвищує ефективність роботи нагрівальних елементів, збільшує інтенсивність подачі пару.

Ціна на ремонт праски в Києві від 500 грн

Майстерня КБТ-Сервіс - це професіонали з навичками, знаннями та інструментами, які зможуть налагодити роботу прасок різних виробників. Це якісний ремонт прасок будь-якої складності за досить демократичну вартість.

 Консультація за телефоном 044-587-94-88067-888-29-52, 066-144-46-87, або відвідайте нас на Правому або Лівому березі Києва. Також, існує можливість скористатися службою доставки КБТ.

Ціни на ремонт прасок (без урахування запчастин і матеріалів у разі потреби їх заміни)

Мережа КБТ-Сервіс з гарантією відремонтує пральні машини, посудомийки, мікрохвильові печі, телевізори, машинки для стрижки та іншу побутову техніку будь-якої складності в Києві, в районах Оболонь, Позняки, Троєщина, Центр, Голосієво, Дарниця, Печерськ.

Ми раді Вам допомогти!