Ремонт кавомолок Київ

ремонт кофемолок киевКавомолки стали невід'ємним атрибутом в будинку справжніх шанувальників кави: правильний помел кавових зерен - гарантія смаку і аромату вишуканого напою. Зараз випускається величезна кількість моделей самих різних кавомолок - ручних і електричних, але всі вони можуть періодично ламатися. У такому випадку потрібно професійний і максимально оперативний ремонт кавомолок, доручити який стоїть майстрам.

Ремонт кавомолок у Києві

  • У компанії КБТ-Сервіс можна замовити ремонт кавомолки Bosch, Fagor First, Aurora, Fissman, Bergner, Maestro, Binatone, Bomann, Bork, Clatronic, De'Longhi, Delfa, Moulinex Orion, DEX, Elbee, Elektra, Gaggia, Gorenje, Krups, Vitesse , Magio, Maxwell, Mirta, Polaris, Rotex, Saturn, Scarlett, Sinbo, Supra, Tefal, Trisa, TRISTAR VES, HILTON KAISERHOFF, Vimar, Vitek, Zeller у Києві. Доручити роботу з ремонту техніки майстрам сервісного центру - це значить не хвилюватися про якість ремонту, яка буде на незмінно високому рівні.
  • Також тут можна замовити ремонт кавомолок радянського виробництва: незважаючи на те, що запчастини до них вже не випускаються, наші майстри знаходять підходящі варіанти комплектуючих і повертають кавомолці з минулого функціональні можливості.
  • Нескладно відремонтувати в майстерні КБТ-Сервіс і електричні кавомолки: майстри мають все необхідне і добре знають всі моделі техніки досконало. Будь-яка електро-кавомолка, ремонт якої виконаний в сервісному центрі КБТ, буде успішно працювати довгі роки
  • Незалежно від бренду в центрі буде проведена детальна діагностика будь-яких причин несправності, при виявленні дефекту майстер запропонує найоптимальніший вид ремонту, налагодження функцій.
  • При необхідності можна замінити застарілі деталі еквівалентними - на складі компанії завжди є в наявності будь-які елементи і механізми до кавомолок.
  • Компанія професійне виконує ремонт кавомолок (Київ): це орієнтація в роботі сервісу на оперативність і адекватні ціни на послуги, відмінну якість роботи і відповідність стандартам.

Ціна на ремонт кавомолок від 500 грн

Замовляючи ремонт кавомолки в майстерні КБТ-Сервіс, клієнти заощаджують кошти завдяки адекватним і доступним розцінками на послуги ремонту техніки: це не тільки налагодження виробів і усунення будь-яких несправностей, а й гарантія, що при ремонті будуть встановлені фірмові запчастини для кавомолок.


Зателефонуйте нам 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87 для отримання консультації

Ремонт кавомолок - ціна без урахування запчастин в разі потреби їх заміни

 Мережа майстерень КБТ-Сервіс без проблем виконає ремонт пилососів, мікрохвильова піч, телевізорів, кавоварок, плит та іншої побутової техніки в Києві на правому та лівому березі в районах Троєщина, Оболонь, Дарниця, Голосієво, Печерськ.

Ми раді вам допомогти!