Ремонт кавомолок Київ

ремонт кофемолок киевКавомолки стали невід'ємним атрибутом в будинку справжніх шанувальників кави: правильний помел кавових зерен - гарантія смаку і аромату вишуканого напою. Зараз випускається величезна кількість моделей самих різних кавомолок - ручних і електричних, але всі вони можуть періодично ламатися. У такому випадку потрібно професійний і максимально оперативний ремонт кавомолок, доручити який стоїть майстрам.

Ремонт кавомолок в Києві

  • У компанії КБТ можна замовити ремонт кавомолки Bosch, Fagor First, Aurora, Fissman, Bergner, Maestro, Binatone, Bomann, Bork, Clatronic, De'Longhi, Delfa, Moulinex Orion, DEX, Elbee, Elektra, Gaggia, Gorenje, Krups, Vitesse , Magio, Maxwell, Mirta, Polaris, Rotex, Saturn, Scarlett, Sinbo, Supra, Tefal, Trisa, TRISTAR VES, HILTON KAISERHOFF, Vimar, Vitek, Zeller в Києві. Доручити роботу з ремонту техніки майстрам сервісного центру - це значить не хвилюватися про якість ремонту, яка буде на незмінно високому рівні.
  • Також тут можна замовити ремонт кавомолок радянського виробництва: незважаючи на те, що запчастини до них вже не випускаються, наші майстри знаходять підходящі варіанти комплектуючих і повертають кавомолці з минулого функціональні можливості.
  • Нескладно відремонтувати в майстерні КБТ-сервіс і електричні кавомолки: майстри мають все необхідне і добре знають всі моделі техніки досконало. Будь-яка електро-кавомолка, ремонт якої виконаний в сервісному центрі КБТ, буде успішно працювати довгі роки
  • Незалежно від бренду в центрі буде проведена детальна діагностика будь-яких причин несправності, при виявленні дефекту майстер запропонує найоптимальніший вид ремонту, налагодження функцій.
  • При необхідності можна замінити застарілі деталі еквівалентними - на складі компанії завжди є в наявності будь-які елементи і механізми до кавомолок.
  • Компанія професійне виконує ремонт кавомолок (Київ): це орієнтація в роботі сервісу на оперативність і адекватні ціни на послуги, відмінну якість роботи і відповідність стандартам.

Ціна на ремонт кавомолок

Замовляючи ремонт кавомолки в майстерні КБТ, клієнти заощаджують кошти завдяки адекватним і доступним розцінками на послуги ремонту техніки: це не тільки налагодження виробів і усунення будь-яких несправностей, а й гарантія, що при ремонті будуть встановлені фірмові запчастини для кавомолок.


Зателефонуйте нам 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87 для отримання консультації

Ремонт кавомолок - ціна без урахування запчастин в разі потреби їх заміни

Диагностика поломки кофемолки (при выполнении ремонта не оплачивается) 100 грн
Ремонт кофемолки бытовой от 300 грн
Ремонт кофемолки промышленной от 900 грн

 

 Майстерня КБТ Сервіс без проблем виконає ремонт пилососів, мікрохвильова піч, телевізорів, кавоварок, плит та іншої побутової техніки в Києві на правому та лівому березі в районах Троєщина, Оболонь, Дарниця, Голосіївському.

Ми раді Вам допомогти!