Ремонт індукційних плит Київ

ремонт индукционных плит киевІндукційні плити все частіше затребувані на кухнях сучасних квартир: вони замінюють газові і перевершують їх по ефективності та швидкості приготування їжі. Крім функціональності варочні панелі дуже економні і абсолютно безпечні: особливість склокерамічного покриття не дозволяє обпектися завдяки здатності погано проводити тепло по горизонталі. Навіть найякісніші моделі плит нового покоління схильні до поломки: іноді виникає необхідність зробити ремонт індукційних варочних поверхонь або настільної індукційної плитки. Оптимально замовляти послуги ремонту в добре знайомій багатьом майстерні.

Ремонт індукційних плит і варочних поверхонь в Києві - сервісний центр КБТ

  • Кваліфіковані майстри сервісного центру КБТ виконають ремонт індукційних плит в Києві з гарантією якості: фахівцям під силу відремонтувати варочні панелі будь-якої моделі і складності.
  • Буде потрібна ретельна діагностика і подальший уважний ремонт індукційних плит, якщо прилад перестав включатися. Іноді в сучасних моделях спрацьовує захист, який враховує розбіжність діаметра або посуду з невідповідного матеріалу.
  • Якщо плита гріє довго і слабо - потрібен якісний ремонт індукційних плит (Київ). Причина може бути в неправильному користуванні плитою, але краще проконсультуватися з майстром з КБТ-сервіс через можливу поломку.
  • Плити часто схильні до несправностей в блоці управління: якщо туди потрапляють сторонні предмети або залишки їжі, волога або бруд, майстри зможуть провести діагностику і ремонт індукційної плити в плані очищення панелі, налагодження контактів та нагріву.
  • Приводом звернутися до фахівців в майстерню КБТ-сервіс може стати і повна відмова плити працювати: якщо панель не включається і не бачить посуд, майстри акуратно здійснять  розбирання всіх важливих деталей і вузлів, перевірять всі елементи ланцюга. Часто ремонт індукційної варочної панелі пов'язаний із заміною запобіжника на фірмовий аналог.

Ціна на ремонт індукційних плит

Майстерня КБТ-сервіс ідеальне рішення для господинь, які готують їжу на індукційних плитах і сучасних варочних панелях. Фахівці центру в силах допомогти при виникненні будь-яких проблем з пристроями. Вони швидко знайдуть причину поломки і виконають весь комплекс дій по ремонту приладу. Ремонт варочних панелей буде виконаний в обумовлені з клієнтами терміни і максимально якісно!

Консультація і виклик майстра за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ремонт індукційної плити - ціна без урахування запчастин в разі потреби їх заміни:

Вызов мастера на дом 200 грн
Диагностика поломки индукционной плиты (при выполнении ремонта не оплачивается) 100 грн
Ремонт индукционной плиты одноконконфорочной (индукционной плитки) от 500 грн
Ремонт индукционной плиты двухконконфорочной (настольной индукционной плиты) от 600 грн
Ремонт индукционной плиты промышленных (настольной индукционной плиты) от 1000 грн

 

КБТ Сервіс швидко, якісно і з гарантією виконає ремонт будь-якої несправної техніки, в тому числі: посудомийок, пральних машин, ТВ і ДВД, ноутбуків і планшетів в Києві на лівому і правому березі, в районах Дарниця, Оболонь, Троєщина, Голосіївському.

Ми раді Вам допомогти!