Ремонт індукційних плит Київ

ремонт индукционных плит киевІндукційні плити все частіше затребувані на кухнях сучасних квартир: вони замінюють газові і перевершують їх по ефективності та швидкості приготування їжі. Крім функціональності варочні панелі дуже економні і абсолютно безпечні: особливість склокерамічного покриття не дозволяє обпектися завдяки здатності погано проводити тепло по горизонталі. Навіть найякісніші моделі плит нового покоління схильні до поломки: іноді виникає необхідність зробити ремонт індукційних варочних поверхонь або настільної індукційної плитки. Оптимально замовляти послуги ремонту в добре знайомій багатьом майстерні.

Ремонт індукційних плит і варочних поверхонь в Києві - сервісний центр КБТ

  • Кваліфіковані майстри сервісного центру КБТ виконають ремонт індукційних плит в Києві з гарантією якості: фахівцям під силу відремонтувати варочні панелі будь-якої моделі і складності.
  • Буде потрібна ретельна діагностика і подальший уважний ремонт індукційних плит, якщо прилад перестав включатися. Іноді в сучасних моделях спрацьовує захист, який враховує розбіжність діаметра або посуду з невідповідного матеріалу.
  • Якщо плита гріє довго і слабо - потрібен якісний ремонт індукційних плит (Київ). Причина може бути в неправильному користуванні плитою, але краще проконсультуватися з майстром з КБТ-сервіс через можливу поломку.
  • Плити часто схильні до несправностей в блоці управління: якщо туди потрапляють сторонні предмети або залишки їжі, волога або бруд, майстри зможуть провести діагностику і ремонт індукційної плити в плані очищення панелі, налагодження контактів та нагріву.
  • Приводом звернутися до фахівців в майстерню КБТ-сервіс може стати і повна відмова плити працювати: якщо панель не включається і не бачить посуд, майстри акуратно здійснять  розбирання всіх важливих деталей і вузлів, перевірять всі елементи ланцюга. Часто ремонт індукційної варочної панелі пов'язаний із заміною запобіжника на фірмовий аналог.

Ціна на ремонт індукційних плит

Майстерня КБТ-сервіс ідеальне рішення для господинь, які готують їжу на індукційних плитах і сучасних варочних панелях. Фахівці центру в силах допомогти при виникненні будь-яких проблем з пристроями. Вони швидко знайдуть причину поломки і виконають весь комплекс дій по ремонту приладу. Ремонт варочних панелей буде виконаний в обумовлені з клієнтами терміни і максимально якісно!

Консультація і виклик майстра за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ремонт індукційної плити - ціна без урахування запчастин в разі потреби їх заміни:

КБТ Сервіс швидко, якісно і з гарантією виконає ремонт будь-якої несправної техніки, в тому числі: посудомийок, пральних машин, ТВ і ДВД, ноутбуків і планшетів в Києві на лівому і правому березі, в районах Дарниця, Оболонь, Троєщина, Голосіївському.

Ми раді Вам допомогти!