Ремонт термопота - КБТ-Сервіс

ремонт термопота

Термопоти увійшли в побут не так давно, але вже встигли вибороти популярність і позитивні відгуки користувачів. Це кухонне приладдя являє собою своєрідний термос-чайник, який не тільки здатний закип'ятити воду, а й утримати її температуру на потрібній позначці. Такий електричний термос, оснащений функцією зливу окропу через носик, це робить його схожим по конструкції на звичайний чайник. Ремонт термопоту необхідний в разі виходу його з ладу, поганого нагрівання води, порушень в роботі нагрівальних елементів. Тоді термопот варто віднести в надійну ремонтну майстерню, де фахівці в лічені години виправлять проблему.

Ремонт термопотів у Києві

  • Майстерня КБТ-Сервіс проводить ремонт термопотів Tefal, Maxwell, Moulinex, Panasonic, Delonghi, Clatronic, Bosch, Vitek, Zojirushi, Saturn, Redmond, Scarlett, Raketa, Zanussi в Києві. Це професійне та оперативне виправлення неполадок з нагрівачами і проводами, електронікою та механічними вузлами чайників.
  • Якщо помічена погана робота термоса-чайника в плані відключення температурного датчика, якщо обірвані його контакти, виникли проблеми з блоком живлення і температурним запобіжником, фахівці майстерні швидко знайдуть неполадку і полагодять агрегат.
  • Також своєчасний ремонт термопоту потрібен, якщо трапився збій в роботі ТЕНів. Коли вода не кип'ятиться, це вказує на можливі порушення в роботі термовимикача, розташованого в донної частини.
  • Варто віддати термопот в ремонт, якщо відмовила кнопка повторного кип'ятіння. Причина криється в елементах електронної начинки: майстри КБТ-Сервісу проведуть діагностику ланцюга, починаючи від джерела живлення і до останньої мікросхеми, друкованих плат.
  • Якщо у термопота будь-якої моделі відсутній основний нагрів, треба замінити деталі в електричному ланцюзі або нагрівальні елементи на нові. На складі для цих цілей є фірмові комплектуючі.

Ремонт термопотів - ціна від 700 грн

Мережа майстерень КБТ-Сервіс володіє спеціальним обладнанням, інструментами і технікою для лагодження термопотів. На підприємстві працює самий кваліфікований персонал: майстри вміють виконувати будь–який по складності ремонт термопотів (Київ) за цілком доступними цінами. Сервісний центр орієнтується на високу якість ремонту, відповідність стандартам, виконання зобов'язань в обумовлені з клієнтами терміни.

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт термопотів (без урахування вартості запчастин): 

Майстри КБТ-Сервіс виконають ремонт побутової техніки будь якої складності: холодильників, міксерів, кухонних комбайнів, мультиварок і тостерів на правому та лівому березі Києва, в районах Оболонь, Дарниця, Голосіївському, Троєщина, Печерськ.

Ми раді Вам допомогти!