Ремонт холодильника в Києві

ремонт холодильників київБез холодильників і холодильних камер неможливо організувати побут: завдяки цієї кухонної техніці можна зберігати продукти в потрібних для них температурних умовах. Але навіть найякісніші моделі іноді схильні до поломок, а в ході експлуатації з'являються несправності. В такому випадку врятує ремонт холодильників у Києві: надійна майстерня полагодить будь-які моделі і види холодильної техніки.

Ремонт холодильників у Києві

  • Сервісний центр КБТ виконує ремонт холодильників Liebherr, Stinol, Gorenje, Atlant, Samsung, Indesit, LG, Ariston, Bosch, Beko, Zanussi, Daewoo, Vestfrost, Electrolux, «Вірпул», «Снайге», «Норд» у Києві.
  • Також під силу майстрам мережі КБТ-Сервісу ремонт автохолодильників різних моделей: фахівці добре знайомі зі специфікою цієї техніки. Можна замовити в майстерні і ремонт старих, радянських холодильників - на складі є будь-які комплектуючі до них.
  • З найбільш основних причин поломок майстри звикли мати справу щодня: в кожної моделі неполадки стандартні - це замороження льоду, неможливість включити агрегат, відмова холодильних чи морозильних камер. Також нерідко зустрічаються проблеми з роботою компресора.
  • При засміченні дренажної труби проводиться своєчасний ремонт холодильника (Київ), що дозволяє повернути працездатність приладу.
  • При відмові механічного термостата його замінюють на фірмовий аналог - для фахівців не проблема знайти актуальні запчастини до холодильників (Київ).
  • Також майстри виправлять становище, якщо вода починає підтікати в морозильній камері, яка розташована зверху.
  • Складними, але цілком поправними є проблеми з витоком холодоагенту і неприємності з мотор-компресором, вентилятором і електронікою пристрою.
  • Звернутися в КБТ-Сервіс можна, якщо виникла необхідність ремонту датчиків або випарника, а також відсутність охолодження через несправність функції «No Frost.
  • Можна легко налагодити стабільну роботу агрегату і в разі виходу з ладу пускозахисних реле.
  • Тут же виконують терміновий ремонт холодильників (Київ), що заощадить час і ресурси клієнта.

Ремонт холодильника: ціна від 800 грн

Відремонтувати техніку в майстерні КБТ-Сервіс можливо по цілком адекватним тарифам. Це якісний ремонт холодильників у Києві - ціни дозволяють відремонтувати прилад без серйозного збитку бюджету. Ефективні ремонтні роботи дозволять продовжити життя цієї габаритної побутової техніки.

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт холодильників (без урахування запасних частин і матеріалів в разі потреби їх заміни)

 Ціна залежить від типу техніки та складності ремонту

Майстри КБТ-Сервіс виконають будь-який ремонт кухонної дрібної і крупної техніки: посудомийних і пральних машин, підключать або відремонтують бойлер і без проблем полагодять кухонну витяжку або ТВ на правому і лівому березі Києва, в районах Оболонь, Троєщина, Печерськ, Дарниця, Голосіївський.

Ми раді Вам допомогти!