Ремонт витяжки Київ

ремонт витяжки київКухонні витяжки дозволяють вирішувати багато проблем на кухні: установка витяжок сприяє видаленню неприємних запахів і чада з приміщення, що робить процес приготування їжі більш приємним і легким.

Якісні витяжки можуть поглинати дим і рятувати стіни від нальоту і сажі. Якщо пристрій перестав працювати, включатися або погано виводить чад, в цьому випадку потрібен ремонт витяжки.

Ремонт кухонних витяжок від КБТ-Сервіс

  • Недорогий та ефективний ремонт витяжок Cata, Ardo, Binetti, VENTOLUX, Bosch, Pyramida в Києві здійснює майстерня КБТ-Сервіс: майстри зможуть усунути несправності в будь-яких витяжках, впораються з лагодженням різної складності.
  • Іноді витяжки схильні до поломок, для усунення яких потрібно розбирати виріб для пошуку дефекту: фахівці майстерні  замінять підсвічування на витяжці, поміняють вугільні фільтри і налагодять роботу мережевого шнура, очистять фільтри від залишків жиру.
  • Є неполадки, які пов'язані із заміною важливих вузлів і комплектуючих - професійний ремонт кухонних витяжок потрібно, якщо відзначається нестабільна робота двигуна, блоку і плати керування, індикаторів.
  • Також слід звернутися до майстрів в КБТ-Сервіс, якщо потрібен ремонт витяжок (Київ) з заміною модуля управління. Потрібні ремонтні роботи в разі, якщо у витяжці відмовило регулювання швидкостей або помічені проблеми з вентиляцією.
  • Не обійтися без звернення до кваліфікованих майстрів, якщо є неполадки в живленні витяжки. Фахівці приїжджають на об'єкт і на місці проводять ретельну діагностику, що дозволяє виявити причини несправності. Вони можуть перевірити автоматику в електричному щиті, розібратися з напругою в електромережі розетки і на клемах в витяжці, досліджують шнур або штепсель на предмет пошкоджень.
  • Якщо перестала працювати висувна витяжка, майстри полагодять або відрегулюють кінцевий вимикач.
  • Ремонт витяжки необхідний, якщо двигун не запускається, але витяжка включається без проблем - причиною цього може стати згорілий запобіжник в обмотці двигуна. Майстри зможуть замінити всі вузли в корпусі двигуна, акуратно розібравши виріб.

Ціни на ремонт витяжок у Києві від 800 грн

Відремонтувати кухонні агрегати в майстерні КБТ-Сервіс можна за цілком адекватними цінами: це вартість деталей і роботи майстрів без переплати. Сервісний центр цінує кожного клієнта: тут відповідально ставляться до замовлень, оперативно ремонтують техніку.

Консультація і виклик майстра за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ремонт витяжок - ціна без урахування запчастин в разі потреби їх заміни:

Мережа майстерень КБТ-Сервіс також виконає ремонт будь-якої кухонної техніки: мікрохвильових печей, посудомийних машин, електром'ясорубок, сушарок овочів і блендерів. Майстри КБТ-Сервіс працюють на правому та лівому берегах Києва, в районах Оболонь, Троєщина, Дарниця, Голосієво, Печерськ.

Ми раді Вам допомогти!