Ремонт пароварок Київ

ремонт пароварок київПароварки вважаються зручною кухонною технікою і дозволяють полегшити повсякденну працю господинь. Це довговічні і функціональні предмети побуту, які випускаються багатьма світовими брендами з розрахунком на надійність і міцність. Але рано чи пізно будь-який предмет кухонної техніки вимагає втручання фахівців - часто потрібен професійний ремонт пароварок (Київ).

Ремонт пароварки - центр по ремонту техніки КБТ-Сервіс

  • Майстри сервісного центру КБТ здійснюють якісний і ефективний ремонт пароварок Delonghi, Ariete, Bork, Tefal, Gorenje, Redmond, Moulinex, Philippe, Ratek, UFO, Braun, Cuckoo в Києві (Оболонь, Печерськ, Троєщина, Голосієво, Дарниця).
  • У цьому сервісному центрі виконують будь-які різновиди ремонту такої техніки за адекватними розцінками і з гарантією якості. Всі фахівці мають відповідну кваліфікацію і навички, вміють працювати з будь-якими марками побутової техніки.
  • Оптимально замовити ремонт пароварок у Києві, коли прилад не вмикається, якщо спостерігаються перебої в роботі і сторонні шуми. Краще не намагатися ремонтувати техніку такого рівня складності своїми силами, а довірити полагодження дипломованим професіоналам, які за роки роботи досконально вивчили всі пристрої і їх технічні характеристики. Також варто віднести пароварку в ремонт, якщо при роботі з'явилося іскріння. Незамінний ремонт у фахівців, якщо пароварка постраждала в результаті порушення умов експлуатації.
  • Сума та строки, в які буде виконаний ремонт пароварки, залежать від складності поломки і моделі. Найпростішим ремонтом вважається виправлення неполадок в мережевому шнурі і вилці, а більш складні види ремонту зажадають розбирання техніки. Майстри сервісного центру КБТ акуратно розберуть корпус і проведуть ретельну діагностику на спеціальному обладнанні.
  • Іноді при поломках пароварок потрібна заміна будь-яких деталей: в таких випадках підприємство встановлює замість несправних елементів нові фірмові запчастини для пароварки. На складі завжди є комплектуючі для будь-яких моделей техніки.

Вартість ремонту пароварки від 500 грн

Київська майстерня КБТ-Сервіс відома своїми фахівцями, які в найкоротші терміни проводять ремонт різної побутової техніки. Звертаючись до цього центру, можна бути впевненими в ефективності ремонту і чесних, адекватних розцінках на працю майстра. Це справедлива оплата за якісний ремонт без накручувань і додаткових витрат.

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт пароварки (без урахування запчастин в разі потреби їх заміни):

 Мережа КБТ-Сервіс також виконає ремонт пральних і посудомийних машин, мікрохвильових печей, подрібнювачів, фритюрниць та бойлерів на правому і лівому березі Києва з гарантією.

Ми раді Вам допомогти!