Ремонт фритюрниць - КБТ-Сервіс

ремонт фрітюрниць київФритюрниці зайняли гідне місце серед кухонних агрегатів останніх років: саме з їх допомогою можна приготувати добре обсмажену і рум'яну картоплю фрі чи здобу. Завдяки особливій конструкції, продукт набуває особливого аромату і ступінь прожарювання, не порівнянний з приготуванням їжі на сковорідці. Також цей апарат незамінний в кафе і ресторанах, закладах з продажу фаст-фуду.

Незважаючи на високу якість кухонної техніки від провідних виробників, її функціональність і довговічність експлуатації, іноді необхідний ремонт фритюрниці, який краще не проводити власними руками. Оптимальний варіант - довірити виконання всіх робіт досвідченим і знаючим, вмілим і кваліфікованим майстрам надійної компанії.

Ремонт фритюрниць у Києві

  • Фахівці сервісного центру КБТ виконують якісний і своєчасний ремонт фритюрниць Tefal, Tefal fz 7000, Philips, Aeg, Moulinex, Delonghi, Clatronic, Bosch, Steba, Arzum, First, Fagor, Hilton, Vitek, Russell Hobbs, Saturn, Trisa , Tristar у Києві.
  • Сигналом для звернення в майстерню може стати механічне пошкодження, якийсь збій в роботі термостата, нестабільність нагріву фритюру.
  • Майстерня КБТ-Сервіс проводить ремонт фритюрниць (Київ) на найбільш зручних для клієнтів умовах. При надходженні техніки на ремонт спочатку проводиться ретельна, поетапна діагностика, майстер на спеціальному обладнанні з'ясовує причини поломки, її серйозність, підшукує кращі варіанти виправити техніку. Далі йде узгодження строків і ціни з замовником, техніка надходить в ремонт і потім над усуненням проблеми працює досвідчений майстер.
  • Будь-якій за складністю ремонт фритюрниць включає в себе акуратне розбирання техніки, наладку приладу, іноді - заміну деталей новими. Процедура ремонту, нерідко вимагає заміни нагрівальних і механічних елементів, ремонту електрики в приладі. Якщо виникають подібні проблеми, то висококваліфіковані фахівці майстерні КБТ-Сервіс можуть поміняти деталі на фірмові: на складі компанії завжди є в наявності весь асортимент комплектуючих.

Ремонт фритюрниці - ціна від 600 грн

У своїй роботі сервісний центр КБТ-Сервіс зорієнтований на досягнення високого стандарту в ремонті техніки. Тому ремонт фрітюрниці в Києві обійдеться в рази дешевше і буде виконаний в точні терміни, якщо довірити кухонну техніку майстрам з компанії КБТ-Сервіс. Ціни доступні і здатні порадувати будь-яких клієнтів!

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціна на ремонт фритюрниць (без урахування запчастин - при необхідності заміни):

Мережа майстерень КБТ-Сервіс швидко і якісно усуне несправності побутової техніки: пароварок, хлібопічок, мультиварок, плит, НВЧ і блендерів на правому та лівому березі Києва, в районах Оболонь, Троєщина, Печерськ, Голосіївському, Дарниця.

Ми раді допомогти Вам!