Ремонт хлібопічок Київ

ремонт хлібопічки київХлібопічки нарівні з мультиварками стали незамінними помічниками на кухні сучасної господині: така техніка дозволяє самостійно випікати хліб за особливими рецептами. Періодично навіть найбільш витривалі моделі вимагають втручання фахівців - ремонт хлібопічки в Києві краще доручити професійним майстрам з надійного сервісного центру.

Ремонт хлібопічок у Києві - КБТ-Сервіс

  • Майстри сервісного центру виконують якісний ремонт хлібопічок Moulinex, Oріон, Panasonic, Lg, Kenwood, Scarlett, Delonghi, DEX, Gorenje Liberton Mirta, Philips, Redmond, Rotex, Saturn, Zelmer, Vitek у Києві на самих прийнятних умовах і в стислі терміни.
  • Негайний ремонт хлібопічки потрібен, якщо хліб не пропікається  - причина може бути в зламаному ТЕНі або несправності з датчиком температури, проблеми зі зламаним програматором, електронною платою. У такому випадку після діагностики майстер оцінить стан навісних елементів, перевірить доріжки друкованої плати.
  • Ремонт відра хлібопічки передбачає усунення деформацій або протікання: майстри акуратно виконають розбирання техніки, знімуть вісь весла і відремонтують з'єднання.
  • Якщо перестало обертатися лопатка, значить, питання стоїть про заміну двигуна або регулювання ременя, який зіскочив зі шківа чи порвався.
  • Однією з типових проблем стає відсутність живлення. Фахівці майстерні КБТ-Сервіс проведуть діагностику шнура, електронної схеми, запобіжника, плати. Майстри можуть замінити конденсатор і випрямляч в хлібопічці будь-якої моделі.
  • Дуже чутливим вузлом в стандартних хлібопічках стає панель керування. Часто на електроди потрапляє вода, конденсується волога: фахівці виконають ремонт хлібопічок (Київ) з ​​прочищенням контактів, не порушуючи товарного вигляду панелі. Всі роботи будуть проведені максимально акуратно і в зазначені терміни.

Вартість ремонту хлібопічок від 800 грн

Щоб не стикатися з подальшими проблемами, клієнти віддають техніку в ремонт в перевірену часом майстерню - тут для ремонту є необхідні інструменти і діагностичні установки. Ремонт хлібопічок у мережі КБТ-Сервіс - це гарантія довговічною і стабільної роботи кожного приладу: всі пристрої ремонтуються лише кваліфікованими майстрами на найсучаснішому обладнанні. Крім можливості відремонтувати прилади у фахівців клієнти можуть знайти фірмові деталі до цієї кухонної техніки і купити запчастини до хлібопічці за хорошими цінами.

Консультація за телефоном 044-587-94-88  Скористайтеся службою доставки КБТ

Ціни на ремонт хлібопічок (без урахування запчастин при необхідності заміни):

 Також ми без проблем полагодимо м'ясорубки, праски, бойлери, кухонні витяжки, пральні машини та іншу побутову техніку з виїздом на правий і лівий берег Києва, в райони Оболонь, Троєщина, Печерськ, Дарниця, Голосіївський.

Ми раді вам допомогти!