Установка, підключення та ремонт кухонних плит - Київ

ремонт газових плит київРемонт газових і електроплит (Київ) - це цілий комплекс професійних заходів щодо виправлення неполадок в складному і небезпечному побутовому приладі. Зручний і економічний ремонт кухонних плит на дому силами фахівців надійною і перевіреною часом компанії.

Встановлення, підключення та ремонт плит у Києві від КБТ-Сервіс

  • Фахівці майстерні КБТ-Сервіс виконують ремонт плит Гефест, Indesit, Gorenje, Bosch, Ardo, Ariston, Електролюкс, Кайзер у Києві за цілком демократичними цінами і на кращих умовах.
  • Досвідчений майстер по ремонту замінить вилку і електрокабель, перемикачі конфорки і таймера, виконає заміну панелі управління і моторедуктора, освітлення духовки, відремонтує електрозапалювання.
  • Також заміні і ремонту підлягають термостат і ущільнювач дверцят в духовці, проводяться роботи з ремонту розподільної коробки і ТЕНа конвекції, перемикачів електроконфорки, можна замовити ремонт вентилятора духовки.
  • Фахівці сервісного центру КБТ виправлять неполадки, викликані потраплянням їжі або рідини всередину важливих вузлів кухонної плити. Майстри добре знайомі з технікою безпеки і зроблять всі роботи на найвищому рівні, дотримуючись порядку процедур.
  • Оперативний ремонт плити (Київ) в плані заміни блоку підпалу і електронних схем, виправлення неполадок в термостатах з магнітним клапаном і роботи по заміні одного або декількох нагрівальних елементів жарових шаф, а також усунення несправностей в електроніці, заміна елементів панелі керування.
  • Щоб плита функціонувала згідно своєму призначенню, краще, щоб установка плити (Київ) проводилася майстрами. Якщо потрібно підключити комбіновану плиту в Києві, оптимально звернутися в сервісний центр КБТ - майстри проведуть акуратний монтаж нової плити відповідно до стандартів і правил виробника. Вартість підключення кухонної плити вигідна і невисока, а якість роботи порадує навіть найвибагливіших господарів квартири або будинку.

Вартість послуг по підключенню та ремонту плит від 800 грн

Підключення плити в Києві обійдеться в строго фіксовану суму: вартість установки кухонної плити гарантовано вигідна якісною роботою майстрів і відсутністю прихованих платежів. Звернення до майстрів КБТ-Сервісу - це не тільки ефективний ремонт неполадок, але і професійна установка плит (Київ) за адекватну вартість.

Консультація по телефону 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт / встановлення / підключення кухонних плит (без урахування запасних частин і матеріалів в разі потреби їх заміни)

 Ціна залежить від типу техніки та складності монтажу / розбирання

Сервісний центр КБТ-Сервіс без проблем відремонтує будь-яку велику побутову техніку: пральні машини, посудомийні машини, бойлери, стабілізатори та духовки на правому і лівому березі Києва, в районах Оболонь, Троєщина, Дарниця, Голосіївському.

Ми раді Вам допомогти!