Установка, підключення та ремонт газових плит - Київ і область

ремонт газових плит київРемонт газових плит (Київ) - це цілий комплекс професійних заходів щодо виправлення неполадок в складному і небезпечному газовому приладі. Зручний і економічний ремонт газових плит на дому силами фахівців надійною і перевіреною часом компанії.

Установка, підключення та ремонт газових плит в Києві від КБТ Сервіс

  • Фахівці майстерні КБТ-сервіс виконують ремонт газових плит Гефест, Indesit, Gorenje, Bosch, Ardo, Ariston, Електролюкс, Кайзер в Києві за цілком демократичними цінами і на кращих умовах.
  • Досвідчений майстер по ремонту замінить вилку і електрокабель, перемикачі конфорки і таймера, виконає заміну панелі управління і моторедуктора, освітлення духовки, відремонтує електрозапалювання.
  • Також заміні і ремонту підлягають термостат і ущільнювач дверцят в духовці, проводяться роботи з ремонту розподільної коробки і Тена конвекції, перемикачів електроконфорки, можна замовити ремонт вентилятора духовки.
  • Фахівці сервісного центру КБТ виправлять неполадки, викликані потраплянням їжі або рідини всередину важливих вузлів газової електроплити. Майстри добре знайомі з технікою безпеки і зроблять всі роботи на найвищому рівні, дотримуючись порядку процедур.
  • Оперативний ремонт газової плити (Київ) в плані заміни блоку підпалу і електронних схем, виправлення неполадок в термостатах з магнітним клапаном і роботи по заміні одного або декількох нагрівальних елементів жарових шаф, а також усунення несправностей в електроніці, заміна елементів панелі управління.
  • Щоб газова плита функціонувала згідно своєму призначенню, краще, щоб установка газової плити (Київ) проводилася майстрами. Якщо потрібно підключити газову плиту в Києві, оптимально звернутися в сервісний центр КБТ - майстри проведуть акуратний монтаж нової плити відповідно до стандартів і правил газопостачання об'єкту. Вартість підключення газової плити вигідна і невисока, а якість роботи порадує навіть найвибагливіших господарів квартири або будинку.

Вартість послуг по підключенню та ремонту газових плит

Підключення газової плити (Київ) обійдеться в строго фіксовану суму: вартість установки газової плити гарантовано вигідна якісною роботою майстрів і відсутністю прихованих платежів. Звернення до майстрів КБТ-сервісу - це не тільки ефективний ремонт неполадок, але і професійна установка газових плит (Київ) за адекватну вартість.

Консультация по телефону 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт / встановлення / підключення газових плит (без урахування запасних частин і матеріалів в разі потреби їх заміни)

 Ціна залежить від типу техніки та складності монтажу / розбирання

Сервісний центр КБТ Сервіс без проблем відремонтує будь-яку велику побутову техніку: пральні машини, посудомийні машини, бойлери, стабілізатори та духовки на правому і лівому березі Києва, в районах Оболонь, Троєщина, Дарниця, Голосіївському.

Ми раді Вам допомогти!