Установка, підключення та ремонт газових плит - Київ і область

ремонт газових плит київРемонт газових плит (Київ) - це цілий комплекс професійних заходів щодо виправлення неполадок в складному і небезпечному газовому приладі. Зручний і економічний ремонт газових плит на дому силами фахівців надійною і перевіреною часом компанії.

Установка, підключення та ремонт газових плит в Києві від КБТ Сервіс

  • Фахівці майстерні КБТ-сервіс виконують ремонт газових плит Гефест, Indesit, Gorenje, Bosch, Ardo, Ariston, Електролюкс, Кайзер в Києві за цілком демократичними цінами і на кращих умовах.
  • Досвідчений майстер по ремонту замінить вилку і електрокабель, перемикачі конфорки і таймера, виконає заміну панелі управління і моторедуктора, освітлення духовки, відремонтує електрозапалювання.
  • Також заміні і ремонту підлягають термостат і ущільнювач дверцят в духовці, проводяться роботи з ремонту розподільної коробки і Тена конвекції, перемикачів електроконфорки, можна замовити ремонт вентилятора духовки.
  • Фахівці сервісного центру КБТ виправлять неполадки, викликані потраплянням їжі або рідини всередину важливих вузлів газової електроплити. Майстри добре знайомі з технікою безпеки і зроблять всі роботи на найвищому рівні, дотримуючись порядку процедур.
  • Оперативний ремонт газової плити (Київ) в плані заміни блоку підпалу і електронних схем, виправлення неполадок в термостатах з магнітним клапаном і роботи по заміні одного або декількох нагрівальних елементів жарових шаф, а також усунення несправностей в електроніці, заміна елементів панелі управління.
  • Щоб газова плита функціонувала згідно своєму призначенню, краще, щоб установка газової плити (Київ) проводилася майстрами. Якщо потрібно підключити газову плиту в Києві, оптимально звернутися в сервісний центр КБТ - майстри проведуть акуратний монтаж нової плити відповідно до стандартів і правил газопостачання об'єкту. Вартість підключення газової плити вигідна і невисока, а якість роботи порадує навіть найвибагливіших господарів квартири або будинку.

Вартість послуг по підключенню та ремонту газових плит

Підключення газової плити (Київ) обійдеться в строго фіксовану суму: вартість установки газової плити гарантовано вигідна якісною роботою майстрів і відсутністю прихованих платежів. Звернення до майстрів КБТ-сервісу - це не тільки ефективний ремонт неполадок, але і професійна установка газових плит (Київ) за адекватну вартість.

Консультация по телефону 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт / встановлення / підключення газових плит (без урахування запасних частин і матеріалів в разі потреби їх заміни)

Выезд мастера в черте города 200 грн
Диагностика (при выполнении ремонта не оплачивается) 100 грн
Монтаж/демонтаж встроенной плиты 100 грн
Ремонт газовых плит от 400 грн
Ремонт электроплит от 600 грн
Ремонт индукционных варочных поверхностей от 800 грн
Установка кухонных плит на готовые выводы 300 грн

 

 Ціна залежить від типу техніки та складності монтажу / розбирання

Сервісний центр КБТ Сервіс без проблем відремонтує будь-яку велику побутову техніку: пральні машини, посудомийні машини, бойлери, стабілізатори та духовки на правому і лівому березі Києва, в районах Оболонь, Троєщина, Дарниця, Голосіївському.

Ми раді Вам допомогти!