Ремонт духовок Київ

ремонт духовок киевДуховки давно стали невід'ємними атрибутами газових або електричних плит: за допомогою духовки полегшується праця домогосподарок при приготуванні страв. Рано чи пізно техніка зношується, деталі і внутрішні механізми, ручки і регулятори приходять в непридатність - з'являється потреба замовити надійний і якісний ремонт духовок (Київ) в сервісних центрах з бездоганною репутацією.

Ремонт духовок у Києві - КБТ-Сервіс

  • Ефективний та швидкий ремонт духовок Bosch, Electrolux, Ariston, Pyramida, Whirlpool у Києві виконує компанія КБТ-Сервіс: це великий сервісний центр, відомий своїми професіоналами і сучасним обладнанням.
  • Головними причинами поломок в газових духовках є відсутність іскри внаслідок несправності електропідпалу, а також погана здатність духовки до нагрівання через проблеми в подачі та підключенні газу. Фахівці майстерні КБТ-Сервіс виконають будь-який по складності ремонт газової духовки, маючи при собі потрібні інструменти та обладнання.
  • Дещо іншого підходу вимагає ремонт електродуховки: якщо духовку неможливо включити, тоді як плита працює без проблем, причина поломки може полягати в електроніці або несправності перемикача духовки.
  • Відсутність нагрівання в духовці, нездатність підтримувати задану температуру - це наслідки порушення в ланцюзі живлення тенів. Також може бути зламаний один з нагрівальних елементів.
  • Іноді в духовках ламаються запобіжники, з'являються проблеми з встановленим на задній панелі вентилятором   духової шафи. Тоді майстри з КБТ-Сервіс своєчасно проведуть діагностику, з'ясують масштаб майбутнього ремонту і зроблять виправлення неполадок.
  • Фахівцям по силам виконати і ремонт духових шаф, що вимагає заміни таймера, електропідпалу, модулів управління і температурних датчиків.

Ціна на ремонт духовок від 1000 грн

Тільки після діагностики на спеціальному обладнанні і ретельної перевірки всіх вузлів, механізмів і електроніки майстер може назвати точну суму, у яку обійдеться власнику ремонт духовки (Київ). Виклик майстра обійдеться недорого, якщо не буде потрібно розбирати плиту з духовкою, тоді як більш серйозні витрати будуть при заміні відпрацьованих деталей на оригінальні комплектуючі. Ремонт духових шаф і духовок різних моделей в сервісному центрі КБТ - це гарантія якісного ремонту і довговічності роботи кухонної техніки.

Консультація і виклик майстра за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ремонт духовки - ціна без урахування запчастин:

КБТ-Сервіс швидко і з гарантією виконає ремонт будь-якої побутової техніки: обігрівачів, бойлерів, планшетів і ноутбуків. Ми працюємо на правому та лівому берегах Києва.

Ми раді Вам допомогти!