Ремонт міксерів Київ

ремонт миксераМіксери широко використовуються на кухні завдяки їх універсальному застосуванню і безлічі функцій: це зручна, компактна і легка техніка, нескладна в управлінні. Якщо прилад виходить з ладу, важливо вибрати надійну майстерню, де фахівці зроблять якісний ремонт міксера, замінять деталі оригінальними.

Ремонт міксера в Києві від майстерні КБТ-Сервіс

  • Майстри сервісного центру КБТ виконують довговічний і надійний ремонт міксерів Ariete, Beko, Bosch, Delfa, Electrolux, Gorenje, Maestro, Moulinex, Panasonic, Philips, Scarlett, Siemens, Vitek, Zanussi, Zelmer, Orion, Saturn у Києві.
  • Навіть при самому дбайливому використанні кухонної техніки можуть виникнути несправності, які в силах усунути тільки фахівці відповідного профілю. У КБТ-Сервіс зроблять ретельну діагностику на сучасному обладнанні і швидко визначать причину несправності.
  • Часто потрібен ремонт міксерів (Київ), якщо в процесі зберігання і експлуатації були порушення. Також ремонту підлягають міксери з технічним зносом деталей і механізмів. На складі підприємства завжди в наявності оригінальні запчастини для міксерів та всі комплектуючі, які необхідні для ремонту, тому майстри КБТ-Сервіс легко справляються з будь-якими поломками різної складності.
  • Якщо міксер не включається, ймовірною причиною могли стати деформації або неполадки в мережевому шнурі або вилці: фахівці майстерні швидко розберуться в характері несправності і усунуть її.
  • Часто приносять зламаний міксер, ремонт якого має на увазі чистку внутрішніх деталей: майстри перевірять контакти, почистять фланці ротора і замінять елементи механізму.
  • Крім складу оригінальних деталей на підприємстві є необхідний в роботі інструментарій. Всі майстри пройшли через багаторічний досвід ремонту побутової техніки, мають професійні навички і профільні знання.

Ціна на ремонт міксерів від 500 грн

Вартість ремонтних робіт варіюється в залежності від кількості проблем і складності поломки: дешевше обійдеться ремонт без розбору вузлових механізмів, складніше буде ремонт міксерів професійних. Також на ціну роботи майстра впливає потреба в деталях: якщо потрібні фірмові запчастини для міксера, фахівці знайдуть і встановлять деталі.

Звернення в сервісний центр КБТ до надійних майстрів стане гарантією якості і своєчасного ремонту кухонних агрегатів.

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт міксерів (без урахування запчастин - при необхідності їх заміни):

Ми також без проблем полагодимо іншу побутову техніку: кухонні комбайни, пилососи, блендери і тостери. Працюємо на правому та лівому березі Києва, в районах Оболонь, Троєщина, Печерськ, Голосієво, Дарниця.

Ми раді допомогти вам!