Ремонт тостерів Київ

ремонт тостерів київТостери - зручні кухонні прилади, що дозволяють швидко приготувати ситні сніданки. Незважаючи на високу якість електроніки і матеріалів, ці агрегати іноді виходять з ладу. Краще не займатися усуненням неполадок своїми силами, а замовити ефективний ремонт тостера в спеціалізованих майстернях, де цим займаються кваліфіковані майстри.

Ремонт тостерів - КБТ-Сервіс

  • Сервісний центр КБТ виконує ремонт тостерів Philips, Bork, Mulinex, Bosch, Tefal, Russell hobbs, Kenwood, Vitek, Braun, Saturn, Polaris, Delonghy, Siemens у Києві за найдемократичнішими цінами і на кращих для клієнта умовах.
  • Також, добре піддаються ремонту тостери 3 в 1: кваліфіковані фахівці мають необхідний інструмент і навички, досвід і знання - компанія КБТ-Сервіс гарантує належну якість робіт і функціональність будь-якої відремонтованої техніки.
  • Найчастіше у користувачів цієї кухонної техніки виникають проблеми з механічною частиною, електронікою приладів, електричним шнуром і вилкою.
  • Якщо поломки незначні - потрібен ремонт тостерів у вигляді чищення від засмічення або лагодження дроту. Більш складними будуть заміна вимикача або блоку управління. Майстри сервісного центру виконають акуратне розбирання корпусу, звільнять від деталей, які стерлися або перегоріли, замінять їх новими.
  • Як відремонтувати тостер, якщо згоріли нагрівальні елементи? Досить принести пошкоджений прилад в мережу майстерень КБТ: фахівці швидко визначать причину поломки ТЕНу і виправлять її. Тостер розберуть з повною заміною всіх несправних комплектуючих і встановлять нові деталі: на складі підприємства є запчастини в асортименті.
  • Своєчасне звернення до досвідченого майстра дозволить уникнути нових поломок, які обійдуться в більш солідні суми.

Ціни на послуги з ремонту тостерів від 500 грн

Якісний ремонт тостера в Києві - це своєчасне виконання зобов'язань і повноцінний комплекс робіт по відновленню всіх функцій техніки. Крім відповідального ставлення до справи сервісний центр КБТ-Сервіс може запропонувати ефективний ремонт тостерів (Київ) в чітко обумовлені клієнтами терміни. Фахівці дають гарантію на всі форми проведеного ремонту.

Завдяки лояльним цінам ремонт побутових і професійних тостерів доступний кожному: це цілком адекватна вартість послуг і відповідний стандарт якості.

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт тостерів (без урахування запчастин в  разі потреби їх заміни):

Сервісний центр КБТ якісно виконає ремонт: хлібопічок, фрезерів, пилососів, сушарок для овочів і епіляторів на правому і лівому березі Києва, в районах Оболонь, Печерськ, Троєщина, Дарниця, Голосіївському.

Ми раді Вам допомогти!