Ремонт епіляторів Київ

ремонт епіляторів київ. ремонт фотоепіляторівІндустрія краси розвивається з кожним днем. Устаткування, яке раніше було доступно тільки салонам і студіям, тепер доступно і в домашніх умовах. Як і будь-яка техніка, епілятори іноді виходять з ладу і вимагають ремонту. Краще не довіряти прилади випадковим майстрам - це призведе до непередбачуваних витрат і зовсім не гарантує якість.  Ефективний ремонт епіляторів зможе виконати тільки надійна компанія, яка спеціалізується на ремонті побутової та професійної техніки.

Ремонт епіляторів, фотоепіляторів в сервісному центрі КБТ-Сервіс

  • Мережа майстерень КБТ-Сервіс виконає будь-який по складності ремонт епіляторів Philips, Ремінгтон, Braun, Panasonic, Maxwell, Clatronic, Saturn, Vitek, Maniquick, Sinbo, Mirta, Rowenta, Orion, Zelmer у Києві в найкоротші терміни і на кращих умовах співпраці.
  • Фахівці компанії найбільш часто стикаються з проблемами ремонту, якщо прилад перестав функціонувати і включатися, або всередину виробу потрапила вода.
    Також важливо вчасно віднести епілятор на ремонт, якщо в ньому стерлася шестерня, а при роботі з'явилися тріск і нехарактерні звуки.
  • Якщо фотоепілятори погано заряджаються, можливі такі причини поломки, як проблеми з платою або зарядним пристроєм, гніздом зарядки, контролером живлення.
  • При неповному захопленні волосків майстри виконають повне чищення або заміну насадки.
  • Якщо епілятор не працює як треба - причину несправності можна усунути, замінивши шестерню.
  • Важливо звертати увагу на якість роботи приладу і звертатися в сервісний центр для своєчасного чищення, заміни сіток і блоків для чищення.
  • Ремонт епілятора (Київ) в компанії КБТ-Сервіс починається зі стандартної процедури - діагностики на спеціальному обладнанні. Після узгодження вартості ремонту з замовником майстри приступають до виправлення неполадок будь-якої побутової техніки.

Ціна ремонту епіляторів від 500 грн

Основні переваги сервісного центру КБТ-Сервіс - ефективний і якісний ремонт професійних і побутових, лазерних епіляторів і фотоепіляторів, а також адекватна вартість ремонту, зручні для клієнта умови. Майстри здійснюють ремонтні роботи депіляторів різної складності.

Наряду з оперативним усуненням неполадок в приладах і розумними цінами кожен клієнт зможе відзначити використання оригінальних комплектуючих. Фахівці компанії проводять ремонт фотоепіляторів, епіляторів в чітко обумовлені терміни.

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт епіляторів, фотоепіляторів (без урахування запчастин у разі потреби їх заміни):

Сервісний центр КБТ з гарантією виконає ремонт: тістомісів, оверлоківів, НВЧ, стабілізаторів, DVD і навіть кухонних плит на правому і лівому березі Києва, в районах Оболонь, Троєщина, Печерськ, Дарниця, Голосієво.

Ми раді вам допомогти!