Ремонт тістомісильних машин Київ

ремонт тістомісівПрофесійний підхід до переробки великої кількості продуктів в закладах громадського харчування має на увазі використання сучасних машин. Вдома, на виробництвах, в пекарнях в останні роки впровадили тістомісильні машини, які призначені для порційних замісів тесту.

Така техніка, зважаючи на інтенсивність експлуатації і серйозні навантаження, нерідко зношується і втрачає потужність, потребує регулювання і заміни деталей. Щоб підприємство не простоювало і не несло збитки, оптимально замовити ремонт тістоміса в компаніях, які спеціалізуються на ремонті цього обладнання.

Переваги ремонту тістомісів у КБТ-Сервіс Київ

  • Майстерня КБТ-Сервіс виконує ремонт тістомісів Gastrorag, Sigma, Fimar, Kenwood, Kitchenaid, Gam у Києві за найвигіднішими та прийнятними цінами.
  • Фахівцям можна довірити ремонт спіральних, побутових, професійних тістомісильних машин: наявність особливих інструментів, знань і навичок допоможе майстрам своєчасно виправити неполадки в механізмах і основних вузлах агрегатів.
  • Технічне обслуговування та ремонт тістомісів (Київ) крім ретельної діагностики включає в себе перевірку електричної апаратури та редуктора, заміну будь-яких зношених деталей. Можливі також роботи по затягуванню з'єднань, ремонту сальників і заміні підшипників.
  • Завдяки досвідченим і кваліфікованим майстрам компанії КБТ-Сервіс можна замовити ремонт тістомісів і міксерів, тістомісильних машин з фіксованими і знімними деками.
  • Оскільки майстерня стикається з широким асортиментом моделей тістомісів, на складі компанії завжди в наявності повний перелік фірмових комплектуючих і вузлових деталей. Знайдуться запчастини і для цілого комплексу робіт, якщо надійшло замовлення на ремонт тістоміса будь-якої моделі.

Ремонт тістомісильних машин - ціна від 800 грн

Майстерня КБТ-Сервіс - надійний партнер в плані професійного ремонту тістомісильних машин: фахівці пропонують техобслуговування агрегатів і гарантують ефективну роботу харчового обладнання, яке побувало на ремонті в сервісному центр.

Відповідальність, доступні й адекватні ціни на послуги, великий вибір деталей та запчастин дозволяють майстрам якісно виправляти неполадки і оперативне вирішувати поставлені клієнтами завдання.

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт тістомісів (без урахування запчастин в разі потреби їх заміни):

Ми з легкістю полагодимо будь-яку кухонну техніку: холодильники, пральні машини, посудомийні машини, грилі і тостери на правому та лівому березі Києва, в районах Оболонь, Печерськ, Троєщина, Голосіївському, Дарниця.

Ми раді Вам допомогти!