Ремонт оверлоків Київ

ремонт оверлока київОверлоки тепер є не тільки в швейних майстернях: ця техніка для обробки краю тканин також часто зустрічається у приватних швачок. Незалежно від марки і типу оверлок теж потребує ремонту, оскільки за конструкцією вони набагато складніше, ніж швейні машини. Ретельний ремонт оверлоків у Києві варто довіряти тільки досвідченим майстрам, які мають не один рік роботи з подібними агрегатами.

Ремонт оверлока - КБТ-Сервіс

  • Майстерня КБТ-сервіс виконує налаштування та ремонт оверлоків Janome, Brother, Merrylock, Pfaff, Toyota, Прима, Gn1 2, ВОМЗ 151, оверлоків 51 класу в Києві на найбільш зручних і прийнятних для клієнтів умовах.
  • Причин несправності оверлока може бути безліч, але є і типові. Якщо не рухається тканина, це може означати слабкий тиск притискної лапки. Для обробки тонких тканин тиск лапки зменшують, щоб тканина не стирчала. Налагодження цього механізму майстри компанії виробляють на дому у власників оверлоків.
  • Якщо клієнт звернувся з проблемою постійного обриву ниток, фахівці відрегулюють заправку ниток, що йдуть в петлітелі. Оперативний ремонт оверлока будь-якої складності зможуть швидко і якісно виконати майстри КБТ-сервісу. Співпраця з майстрами компанії - це ефективний і якісний ремонт побутових оверлоків з гарантією справності при отриманні з ремонту.
  • Також в разі постійного заплутування ниток співробітники сервісного центру перевірять котушку і нитконаправителі, а в разі потреби зможуть їх замінити новими.
  • Коли оверлок пропускає стежки, прошиваючи їх нерівномірно і рвано, справа може бути в регулюванні форсунки, неправильної її заправці в механізм. Фахівці виправлять ситуацію, відрегулюють голку відповідно до інструкції.
  • Однозначно потрібен професійний ремонт оверлоків, якщо при роботі на техніці чути глухі стуки і сторонній монотонний звук: велика ймовірність затуплення або згинання голки.
  • Майстри сервісного центру КБТ можуть впоратися з будь-якою проблемою, пов'язаною з функціональністю механізмів і вузлів верстата. Навіть, застарілі по конструкції, оверлоки 51 класу, які прошивають щільні і товсті тканини, можна довірити майстерні КБТ-Сервіс.

Ремонт оверлоків - ціна від 800 грн

Цінова політика компанії дуже гнучка і лояльна: тут вигідно замовити ремонт оверлока (Київ) з багатьох причин. Це не тільки великий вибір комплектуючих і професіонали-майстри, а й оперативність, висока якість роботи, відповідальність по відношенню до клієнтів та їхніх проблем, орієнтація на зручність і комфорт замовників.

Консультація за  телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт оверлоків (без урахування запчастин при необхідності заміни):

Сервісний центр КТБ-Сервіс без проблем відремонтує будь-яку неробочу побутову техніку: швейні машинки, вентилятори, витяжки, варильні поверхні, посудомийні машини і навіть стабілізатори напруги на правому та лівому березі Києва, в районах Оболонь, Троєщина, Печерськ, Голосіївському, Дарниця.

Ми раді Вам допомогти!