Ремонт варильних поверхонь Київ

ремонт варочных поверхностей киевВарильні панелі поступово витісняють традиційні окремостоячі плити через більш високий рівень комфорту, естетику і зручності. Але навіть найнадійніша кухонна техніка періодично виходить з ладу і перестає працювати. Тоді потрібен ремонт варильних панелей у професіоналів в надійної майстерні.

Ремонт варильних панелей - КБТ-Сервіс

  • Фахівці майстерні КБТ-Сервіс виконують якісний ремонт варильних панелей Zanussi, Bosch, Ariston, Ardesia, Beko, Electrolux, Freggia, Gorenje, Indesit, Liberty, Kaiser, Perfelli, Pyramida, Samsung, Siemens, Teka, Ventolux, Whirlpool у Києві.
  • Сервісний центр проводить діагностику та ремонт газових і електричних варильних поверхонь на найсучаснішому обладнанні. Майстри - кваліфіковані співробітники компанії, які володіють відповідними профільними знаннями і навичками з налагодження та ремонту всіх моделей кухонної техніки.
  • Буде потрібен ремонт варильної поверхні (Київ) в разі, якщо панель не включається, а також коли перестають працювати склокерамічні елементи. Небезпечно користуватися приладом, якщо поверхня б'ється струмом. Тут можуть допомогти майстра з КБТ-Сервісу, які швидко з'ясують, чому зламалася панель, вирішать проблему оперативне і за адекватну суму.
  • Оптимально замовити ремонт склокерамічних поверхонь, якщо помічені порушення в роботі техніки і неможливо відрегулювати потужність нагріву. Також краще звернутися до фахівців, якщо панелі видають код помилки і не реагують на сенсорне керування.
  • Майстри легко виконають ремонт та наладку всіх вузлів агрегату - співробітники вміють працювати з будь-якою моделлю, оснащеною сенсорним керуванням. Крім професійного ремонту електронних блоків управління в майстерні проводять заміну перемикачів і термодатчиків, запобіжників і терморегуляторів. Замість відпрацьованих елементів будуть встановлені тільки оригінальні запчастини для варильних поверхонь.
  • Крім заміни і відновлення модулів управління майстри зможуть виконати заміну термостійких ламп підсвічування, перепаяють контакти мережі живлення. Також фахівці легко вирішують проблему при проникненні вологи всередину корпусу панелі.

Вартість ремонту варильної поверхні від 800 грн

Ціна на ремонт варильних поверхонь у Києві в майстерні КБТ-Сервіс досить демократична: звернення до майстрів - це в будь-якому випадку серйозна економія, оскільки замість покупки нової плити майстри полагодять складну і дорогу кухонну техніку швидко і ефективно!

Виклик майстра за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ремонт варильної поверхні - ціна без урахування запчастин при необхідності заміни:

КБТ-Сервіс швидко, якісно і з гарантією виконає ремонт несправної техніки, в тому числі: індукційних плит, хлібопічок, зволожувачів, газових плит і навіть моніторів в Києві на лівому і правому березі, в районах Оболонь, Троєщина, Дарниця, Голосіївському, Печерськ.

Ми раді Вам допомогти!