Ремонт зволожувачів повітря Київ

ремонт увлажнителей воздуха киевЗволожувачі повітря - корисні побутові прилади, що дозволяють підтримувати комфортний мікроклімат в квартирі або будинку. Ця сучасна кліматична техніка створена для вирішення проблем оптимального зволоження повітря: якість приладів завжди висока, але навіть вони іноді виходять з ладу.

Ремонт зволожувачів повітря в сервісному центрі КБТ

Майстерня КБТ-Сервіс виконує ремонт зволожувачів повітря Boneco, Philips, Vitek, Zelmer, Gorenje, Neoclima, Mystery, Beurer, Cooper & Hunter, Venta, Vitalex, SmartWay, Saturn у Києві.

Причин віднести прилад в ремонт може бути безліч: техніці завжди потрібна точна діагностика.

  • Потрібен ремонт зволожувача повітря, якщо при роботі не випаровується пар: майстри можуть вичистити повітряні отвори і оптимізувати роботу вентилятора або фільтра повітрозабірних решіток. Фахівці акуратно розберуть механізм і перевірять працездатність всіх елементів зволожувача.
  • Якщо в зволожувачі при роботі відчувається не дуже приємний запах - значить, забруднилася мембрана: потрібен ремонт зволожувача з акуратним розбиранням механізмів і очищенням.
  • Коли зволожувач не функціонує як потрібно і кількість води в контейнері не зменшується, ймовірно, поломки будуть пов'язані з двигуном або кільцевої мембраною.
  • Коли згоряє електродвигун приладу, майстри сервісного центру КБТ допоможуть виправити неполадку. Також є сенс звернутися до них, якщо прилад неможливо включити: ймовірно, буде потрібно налагодження контактів в шнурі або вилці.
  • Багато проблем відбувається через перепад напруги, а також внаслідок попадання вологи на схему управління. Іноді після падіння пристрій перестає функціонувати - в такому випадку теж потрібен своєчасний ремонт.
  • Якісний ремонт зволожувачів (Київ) можуть виконувати тільки кваліфіковані майстри з багаторічним стажем успішної роботи: це досконале знання всіх моделей зволожувачів будь-якого виробника і типу.
  • Під силу майстрам КБТ-Сервісу ремонт ультразвукового зволожувача повітря: майстри знають специфіку і акуратно зроблять всі необхідні ремонтні роботи.

Вартість ремонту зволожувачів повітря від 500 грн

За вартістю ремонтні роботи адекватні складності проблеми і якості: майстри сервісного центру КБТ дорожать своєю репутацією, мають все необхідне для швидкого і точного ремонту вашої кліматичної техніки. Це не тільки професійні інструменти, але і фірмові запчастини, оригінальні комплектуючі та навички роботи з будь-якою моделлю зволожувачів.


Зателефонуйте 044-587-94-88 та наш менеджер надасть консультацію.


Ціни на ремонт зволожувачів у Києві:

 Мережа КБТ-Сервіс також виконає ремонт кавомашин, духовок, мікрохвильових печей, телевізорів, епіляторів та іншої побутової техніки в Києві на лівому і правому березі, в районах Оболонь, Троєщина, Дарниця, Голосієво, Печерськ.

Ми раді вам допомогти!