Ремонт кавомашин Київ

Кавомашини зайняли на кухнях квартир і офісів гідне місце серед іншої побутової техніки. Щоб це високотехнологічне обладнання справно виконувало свої функції і радувало власників приготуванням смачного напою, важливо вчасно звертати увагу на неполадки і вирішувати проблеми з очищенням внутрішніх блоків.

Ремонт кавомашин у Києві - КБТ-Сервіс

  • Сервісній центр по ремонту кавомашин - майстерня КБТ-Сервіс оперативно і ефективно ремонтує кавомашини будь-якої складності. Майстри виконують якісний ремонт кавомашин Jura, La Pavoni, Saeco, Delonghi, San Marco, Bosch, Krups, Nespresso, Siemens, Marzocco, Gaggia, Nuova Simonelli, Spidem, Philips, Rancilio, Melitta в Києві на кращих умовах.
  • Ремонт кавомашини потрібен, якщо виникла потреба в заміні дефектних частин агрегатові вузлів, а також якщо деталі кавомашин досягли максимального ступеня зносу. Фахівці майстерні проведуть цілий комплекс ремонтних робіт, які мають на увазі очищення виробу від накипу і кавового жиру. Майстри змажуть робочий блок кавового обладнання, видалять нашарування з бойлера і помпи, приберуть відкладення з внутрішньої частини робочого блоку.
  • Крім декальцінаціі майстри зможуть виконати чистку дозаторної системи, продезінфікувати машину від бактерій, провести чистку дренажного каналу.
  • Іноді ремонт кавомашини (Київ) має на увазі ремонт корпусу, заміну ручок і кнопок, пластикових деталей і важелів-перемикачів. Також фахівці майстерні КБТ-Сервіс проведуть заміну або капремонт бункерів води і кави, замінять фільтри. Добре піддаються ремонту неполадки з електричними кабелями та електричними вилками кавоварок.
  • Більш складний ремонт кавомашини вимагає акуратного розбирання механізму: це налагодження гідросистеми, ремонт регулятора, крана або клапана, трійника або лічильника води. Також фахівцям можна довірити заміну штуцера або помпи, диспенсера і трубок, різних ущільнювачів і перехідників, затискачів та фіксаторів. Підлягають заміні бойлер з пароблоком і теплообмінником.
  • Під силу майстрам з КБТ-Сервісу і ремонт професійних кавових машин і капсульних: після звернення в сервісний центр будь-яка кавомашина буде як новенька.

Ремонт кавомашин: Ціна від 800 грн

Вартість робіт по ремонту кавового обладнання відповідає складності проблеми: ціни в КБТ-Сервісі залишаються цілком доступними для всіх. Крім якісного ремонту майстри зможуть запропонувати купити оригінальні запчастини для кавомашин за хорошими розцінками. Також, у наших клієнтів є можливість скористуватись доставкою від КБТ-Сервіс.

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт кавових машин (без урахування запчастин при необхідності заміни):

Також ми виконаємо ремонт кавоварок, кавомолок, чайників, скороварок, пароварок та будь-який інший професійної і побутової техніки в Києві на правому та лівому березі Дніпра, в районах Оболонь, Троєщина, Дарниця, Позняки, Печерськ, Голосіївський.

Ми раді Вам допомогти!