Ремонт електрочайників Київ

ремонт електрочайників київЕлектрочайник - затребуваний в домашньому і офісному побуті прилад, що дозволяє закип'ятити або зігріти воду в лічені хвилини. Оскільки така електротехніка часто і інтенсивно експлуатується, навіть найякісніші та надійніші моделі чайників можуть вийти з ладу. Тоді потрібен професійний ремонт електрочайників у Києві, який варто замовляти тільки в перевіреному часом сервісному центрі.

Ремонт електрочайника

  • Майстерня КБТ-Сервіс пропонує послуги фахівців вузького профілю - майстри швидко і якісно виконають ремонт чайників Bosch, Braun, Aurora, Beko, Moulinex, DeLonghi, Clatronic, Philips, Tefal, Nord, Orion, Panasonic, Vitek, Gorenje, Orion, Zanussi, Zelmer , Kenwood, Electrolux, Maxwell, Siemens, Scarlett у Києві.
  • При надходженні техніки в майстерню завжди проводиться діагностика - це цілий комплекс процедур, завдяки яким фахівці сервісного центру виявляють причину несправності. Далі майстри запропонують ефективний ремонт електрочайників за вельми скромну суму.
  • Найчастіше чайники здають в ремонт, якщо несправна проводка: в такому випадку співробітники майстерні замінять перебитий провід і встановлять нову вилку.
  • Також ремонт чайників (Київ) актуальний, коли техніка не відключається після закипання або погано нагріває воду, якщо перегорів індикатор і не працює кнопка включення.
  • Ремонт чайників дозволить виправити неполадки, якщо чайник почав протікати. Це відбувається при зносі кільця ущільнювача, розташованого між нагрівальним елементом і вимикачем. Усунути цю проблему нескладно - достатньо замовити заміну кільця ущільнювача.
  • Також майстри КБТ-Сервісу виконають ремонт електрочайника з дисковим нагрівачем, почистять контакти або замінять всі необхідні елементи конструкції на фірмові комплектуючі: на складі підприємства завжди є в наявності запчастини для електрочайників, які потрібні для оперативного ремонту.
  • Майстри КБТ-Сервіс виправлять неполадки зі спіралями, термопарами, підставками, відремонтують електрочайник та іншу побутову техніку на високому професійному рівні.

Вартість ремонту чайника від 500 грн

Вартість роботи майстрів компанії адекватна характеру поломки: якщо замовити ремонт чайника тут, то можна непогано заощадити, а в результаті отримати чудово працюючу побутову техніку!

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87 Телефонуйте нам

Ціни на ремонт електрочайників без урахування запчастин при необхідності їх заміни:

Ціна також залежить від типу пристрою і ступеня складності поломки.

Ми без зусиль полагодимо будь-яку зламану кухонну техніку: блендери, мікрохвильовки, витяжки, посудомийні машини і термопоти на правому та лівому березі Києва, в районах Оболонь, Троєщина, Дарниця, Печерськ, Голосієво.

Ми раді вам допомогти!