Ремонт фрезерів для манікюру

ремонт фрезерів київЩоб манікюр чи педикюр були більш витонченими, точними і красивими, майстри в професійних косметологічних салонах все частіше використовують замість пилок і ножиць спеціальні міні-фрези з електроприводом. Така сучасна техніка значно полегшує роботу майстра, дозволяє повністю контролювати процес нанесення манікюру і нарощування нігтів. Іноді, через технічний знос або перепади в мережі, машинки втрачають функціональність - тоді потрібен ефективний ремонт фрезера, який зараз роблять тільки в надійних сервісних центрах.

Ремонт фрезерів у Києві

  • Майстерня КБТ-Сервіс виконає ремонт фрезерів Мультибор, Марафон, Ескорт, Gerlach, Suda, БМС, Ксенокс, Baehr, Podotronic, Hadewe, Ionto-comed, Докатеч, Проксон, Podolog Nova, Podolog Micro в Києві.
  • Неприємності, що найбільш часто зустрічаються у цих пристроїв - обрив контактів або вихід з ладу через перегрів. Фахівці підприємства швидко полагодять контакти і замінять перегорілі деталі всередині механізму.
  • Іноді майстри стикаються з тим, що у фрезера порушена трансмісія, всередину приладу потрапила волога. У будь-яких випадках ремонт фрезера для манікюру починається з ретельної діагностики, майстри з'ясовують причину і підшукує найоптимальніші шляхи вирішення проблеми. Якщо клієнта влаштують терміни і вартість послуги, прилад направляють в ремонт.
  • Іноді ремонт фрезера (Київ) має на увазі виправлення неполадок з реверсом або лагодження педалі. Майстри відремонтують прилад, оперативне замінивши пошкоджені або деталі, які вийшли з ладу, на нові фірмові комплектуючі зі складу майстерні.
  • Всі поломки будуть виправлені, якщо довірити прилади майстрам з сервісного центру КБТ: вони володіють інструментами, обладнанням і знаннями, достатньою кваліфікацією і досвідом.

Ремонт фрезера - ціна від 500 грн

Сервісний центр КБТ орієнтується не тільки на прийнятну вартість ремонту косметологічного обладнання і манікюрних приладів, але і на високу якість роботи, оперативне усунення неполадок при ремонті фрезерів будь-якої складності. Майстри дають гарантію на свою роботу, максимально швидко ремонтуючи побутову техніку. За роки успішної роботи майстерня заслужила визнання клієнтів і сотні позитивних відгуків: тут виконують замовлення відповідальне - техніка після ремонту в КБТ-Сервісі працює, як нова.

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт фрезерів для манікюру (без урахування запчастин - при необхідності їх заміни):

Мережа КБТ-Сервіс виконає ремонт фенів, епіляторів, швейних машин, УФ ламп для манікюру і нарощування нігтів, плойок - працюємо на правому та лівому березі Києва, в районах Оболонь, Троєщина, Печерськ, Дарниця, Голосіївському, Центр.

Ми раді допомогти Вам!