Ремонт плойок Київ

Ремонт плойки в КиєвіЗа допомогою плойок легко створювати зачіски: ці універсальні побутові прилади користуються попитом і випускаються практично всіма виробниками побутової техніки для дому. Оскільки в плойках є нагрівальні елементи і різні механічні деталі, пристрій може періодично виходити з ладу - в такому випадку потрібен ремонт плойок. Зламану плойку можна швидко полагодити, звернувшись до професійних майстрів, які мають інструменти, обладнання і спеціальні знання.

Ремонт плойки в Києві

Фахівці сервісного цента КБТ проводять ремонт плойок BaByliss, Rowenta, Remington, Bosch, Clatronic, Maxwell, Polaris, Sencor, Vitek, Zelmer у Києві.

  • Термін, за який майстрам центру вдасться виправити неполадки, залежить від обсягу майбутнього ремонту.
  • Найчастіше клієнти приносять дрібну побутову техніку такого плану з нескладними несправностями - будь-який ремонт плойки для волосся починається з проведення діагностичних процедур.
  • Якщо у плойок пошкоджені кабель або ізоляція проводки, механізм відкриття плойки пошкоджений, в мережі майстерень КБТ-Сервіс є всі необхідні інструменти для ремонту проводки і електричних частин пристрою. На складі підприємства є фірмові запчастини для заміни елементів корпусу або пластикових деталей.
  • Якісний ремонт плойок та стайлерів професіонали гарантують і в разі, якщо в пристрої збивається температурний режим і відсутня індикація, а також майстри зможуть допомогти, якщо всередину корпусу потрапила волога або потрібна заміна термодатчика.
  • Якщо згорає нагрівач плойки, майстер з сервісного центру КБТ пропонує повну заміну нагрівача.
  • Фахівці компанії можуть впоратися з поломками будь-якої складності в максимально короткий термін: звернувшись в цю майстерню, клієнт незабаром побачить результат - прекрасно працюючу техніку.

Ціни на ремонт плойок від 500 грн

Мережа КБТ-Сервіс пропонує найбільш лояльні розцінки на ремонт дрібної побутової техніки: здавши на ремонт будь-яку модель плойки, через чітко визначений термін клієнти отримують на руки відремонтований прилад в робочому стані.

Серед переваг співпраці з майстернею - якість і рівень ремонтних робіт, фірмові комплектуючі, закуплені у перевірених постачальників, чіткі умови обслуговування і гарантія добре виконаної роботи.

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт плойки (без урахування вартості запчастин): 

Ми також можемо запропонувати ремонт фенів, прасок для волосся, соковижималок, машинок для стрижки, УФ ламп для нарощування нігтів і будь-якої дрібної побутової техніки в Києві на Правом і Лівому березі, в районах Оболонь, Троєщина, Печерськ, Голосіївському, Дарниця.

Ми раді вам допомогти!