Ремонт прасок для волосся - Київ

ремонт прасок для волосся київПраски для волосся давно увійшли в повсякденний побут, як зручний і комфортний у використанні інструмент для вирівнювання хвилястого волосся. Всі моделі від перевірених виробників відрізняються незмінною якістю - але, оскільки праски відносяться до електроприладів, навіть вони іноді можуть ламатися і не виконувати передбачені інструкцією функції.

Раціональне рішення в такому випадку - не намагатися полагодити праску для волосся самостійно, а віднести в надійну майстерню, де фахівці в найкоротші терміни виконають ремонт за адекватними цінами і на кращих умовах.

Ремонт праски для волосся в Києві в сервісному центрі КБТ-Сервіс

  • Вибрати ремонтну майстерню з бездоганною репутацією - це економний і найоптимальніший варіант для власників побутових приладів, які хочеться відремонтувати без зайвих витрат і оперативне.
  • Майстри з сервісного центру КБТ виконають ремонт прасок для волосся Ремінгтон, Ровента, Бебіліс, Bosch, Braun, Panasonic, Parlux, Philips, Saturn, Scarlett, Vitek та Zelmer у Києві - це професійний підхід до справи, відповідальність за кожне замовлення, високий рівень знань і навичок при роботі з електроприладами такого плану.
  • Завдяки компетентності фахівців і наявності фірмових комплектуючих, а також сучасного обладнання та інструмента в майстерні можна зробити ремонт професійних прасок для волосся і моделей, розрахованих на домашнє використання.
  • Самими основними неполадками  при роботі прасок для волосся на думку фахівців стали поломки кнопок і перемикачів, пошкодження кабелю і електричних елементів, неможливість включити прилад і відсутність нагріву. Майстри гарантують акуратне розбирання корпусу приладу, ретельну діагностику несправності, заміну пошкоджених елементів еквівалентними.
  • Також оптимально звернутися до майстрів в компанію КБТ-Сервіс, якщо ламалися насадки або з'явилися тріщини в корпусі, ушкодилася ізоляція на проводці. Від найсерйозніших проблем праски для волосся захищені, завдяки вбудованому захисту при перегріванні: це дозволяє уникнути дорогого ремонту.

Ціни на ремонт праски для волосся від 500 грн

Майстерня КБТ-Сервіс пропонує низькі ціни на ремонт прасок для волосся, якісні запчастини, індивідуальний і відповідальний підхід до замовлень, а також максимально короткий час обслуговування заявок. Телефонуйте нам для отримання консультації.

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт прасок для волосся (без урахування вартості запчастин в разі потреби їх заміни): 

Майстри мережі КБТ-Сервіс також без проблем виконають ремонт прасок, фенів, плойок, машинок для стрижки, тримерів і будь-яку дрібну побутову техніку на правому та лівому березі Києва, в районах Оболонь, Голосіївському, Троєщина, Дарниця, Печерськ.

Ми раді Вам допомогти!