Ремонт фенів Київ

ремонт фенів київРемонт побутових електроприладів для тих, хто вміє і знає, як це робиться - не проблема. Але найчастіше у користувачів немає необхідного досвіду для ремонту таких пристроїв, особливо якщо це жінки - коли ламається або перестає працювати фен для сушіння волосся, краще не намагатися відремонтувати його в домашніх умовах. Фени для волосся найчастіше виконані з пластмаси, яку легко пошкодити спробами самостійного ремонту. В надійному сервісному центрі майстер обережно виконає розбирання корпусу, проведе діагностику і ремонтні роботи. Ремонт фенів у Києві варто доручити професіоналам, у яких є не тільки спеціальні знання, а й всі необхідні інструменти, запчастини та обладнання.

Ремонт фена в Києві від КБТ-Сервіс

У майстерні КБТ-Сервіс фахівці зможуть запропонувати послуги з ремонту фенів Philips (Філіпс), Moser (Мозер), Coifin (Коіфін), Remington (Ремінгтон), Rowenta (Ровента), BaByliss (Бебіліс), Браун, Бош у Києві на кращих умовах і з зручними способами оплати. Це своєчасний і ефективний ремонт професійних, побутових, конусних фенів, який обійдеться в досить скромну суму і буде виконаний в найкоротші терміни.

  • Якщо фен неможливо включити, майстри проведуть ретельну діагностику та з'ясують причину: найчастіше вона криється в пошкодженні кабелю живлення або контактів на спіралі.
  • Іноді поломка може бути пов'язана з поганою роботою вентилятора: майстер сервісного центру КБТ перевірить лопаті на предмет цілісності, при необхідності замінить його на аналогічний. Також актуальна причина виходу фена з ладу - потрапляння всередину волосся і сміття: фахівці очистять вал, і фен знову буде працювати як новий.
  • Співробітники компанії зможуть поміняти згорілі резистори, діоди, вимикачі, щітки електродвигуна, встановити нові підшипники і трансформатори, термопари.
  • Потребує ремонту фен для волосся, якщо заїдають кнопки - їх можна легко замінити, або зламана спіраль: у майстрів є можливість встановити нову замість пошкодженої. Однією з важливих особливостей ремонту фенів в цій майстерні є наявність будь-яких комплектуючих: тут є всі потрібні запчастини для фенів в необхідній кількості.

Ціна на ремонт фенів від 500 грн

Розцінки на ремонт електроприладів в майстерні КБТ-Сервіс дуже доступні і безпосередньо залежать від складності майбутнього ремонту. Наладку фена тут виконають професіонали, які відповідальне ставляться до кожного замовлення. Вам гарантують якісний ремонт без переплати і довгого очікування.

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87 і можливість скористатися службою доставки КБТ

Ціни на ремонт фенів (без урахування вартості запчастин в разі потреби їх заміни): 

Майстри мережі КБТ-Сервіс виконають ремонт плойок, прасок для волосся, машинок для стрижки, тримерів, ламп для манікюру і будь-якої дрібної побутової техніки на правому та лівому березі Києва, в районах Позняки, Оболонь, Троєщина, Дарниця, Голосієво, Печерськ.

Ми раді Вам допомогти!