Ремонт УФ ламп для нарощування нігтів і манікюру

ремонт уф лампи для нарощування нігтів і манікюраУ косметологічних салонах і центрах краси майстра манікюру займаються професійним нарощуванням нігтів за допомогою спеціального гелю. Гелеве моделювання нігтів має на увазі використання спеціальних приладів, що дозволяють нігтям після покриття гелем швидко висохнути і зберегти чудовий вид. Функціональна і практична УФ-лампа прискорює процес нарощування, висушуючи нігті при певних умовах. В силу різних обставин такі лампи виходять з ладу і ускладнюють процес нарощування гелевих нігтів в кабінеті. Якісний ремонт ламп для нігтів в надійної майстерні вирішить всі проблеми з обладнанням.

Ремонт УФ ламп у Києві

  • Фахівці майстерні КБТ-Сервіс виконують ремонт ламп для нігтів Global fashion, Anself, Kodi professional, Yre, Gel curing у Києві. Щоб полагодити ультрафіолетову лампу для салону, краще викликати майстра, який вміє працювати з подібними приладами і знає їх устрій, володіє навичками і відповідним інструментарієм.
  • Ремонт УФ лампи для нарощування нігтів відрізняється в залежності від того, до якого виду належить обладнання. УФ-апарати випускаються в декількох варіантах - електронному та індукційному. УФ-лампи першого типу складаються з електронних схем, в той час як індукційний апарат не має всередині електроніки, працюючи від стартерів.
  • Найчастіше майстри салонів краси стикаються з типовими поломками, які нескладно виправити завдяки досвіду і знанням. Варто віднести прилад майстрам і замовити професійний ремонт лампи для нігтів (Київ) за хорошими цінами, якщо в лампі відмовили індикатори, перестали включатися таймери або вентилятори.
  • Обов'язково слід звернутися в майстерню КБТ-Сервіс, якщо термічні стерилізатори не змінюють температуру при нагріванні. Фахівці виконають ремонт ламп для манікюру, led ламп для нігтів, ламп для сушки гель лаку швидко і якісно.
  • Такі поломки і несправності в манікюрному обладнанні з'являються з причин технічного зносу, неправильної експлуатації або перепадів напруги в електромережі.

Ремонт УФ ламп - ціна від 500 грн

Замовити ефективний ремонт УФ ламп в майстерні КБТ-Сервіс - це значить заручитися гарантією відповідального ставлення до замовлення і ретельного виконання роботи. Клієнти після проведеного ремонту отримують повністю справну техніку: таке манікюрне обладнання служить довго і без проблем.

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт УФ ламп (без урахування запчастин - при необхідності іх заміни):

Мережа майстерень КБТ-Сервіс проводить ремонт будь-якої побутової техніки: швейних машин, фенів, прасок для волосся, оверлоків і машинок для стрижки - працюємо на правому та лівому березі Києва, в районах Оболонь, Троєщина, Печерськ, Дарниця, Голосіївському.

Ми раді допомогти Вам!