Ремонт тримерів Київ

ремонт тримерів київКрім домашніх перукарень та косметологічного приладдя, приносять на ремонт в майстерні тримери, машинки для додання форми волоссю при стрижці. Незважаючи на надійність і порівняльну простоту пристрою, тримери часто ламаються в механічних рухомих частинах.

Якщо потрібен якісний і ефективний ремонт тримерів для волосся, краще не шукати випадкових майстрів на дому, а звернутися в надійний сервісний центр. Це стане гарантією належного підходу до роботи і отримання після ремонту справного, функціонуючого приладу.

Ремонт тримерів у Києві - КБТ-Сервіс

  • Сервісний центр КБТ виконає ремонт професійних і побутових тримерів Babyliss, Remington, Phillips, Braun, Scarlett, Panasonic, Vitek, Saturn, Moser, Wahl, Polaris, Maxwell у Києві.
  • Тримери являють собою близько розташовані сталеві гребінці, один з яких механічно висувається вперед і назад за допомогою спеціальної бічної ручки. Другий гребінець робить рух направо і наліво від котушки.
  • Слід нести тример в ремонт, якщо він не включається: причиною може стати обрив мережевого кабелю. Майстри в ході звичайної процедури діагностики знайдуть місце обриву, з'єднають перебитий провід.
  • Якщо згоріла котушка, ремонт тримерів полягатиме в пошуку фірмових комплектуючих: фахівці замінять пошкоджений елемент новим.
  • У разі несправності кнопки майстри замінять її на відповідну. Якщо порушена цілісність підставки для підзарядки АКБ, її відремонтують в найкоротші терміни. При проблемах з індикатором зарядки в майстерні швидко виправлять неполадку.
  • Також варто віднести тример в ремонт, якщо при роботі помічені сторонні шуми або є потреба в чищенні, заточці або заміні ножів.
  • Зазвичай стандартний ремонт тримера відбувається швидко- прилад цілком реально забрати з ремонту через кілька днів після здачі.

Ремонт тримерів для стрижки волосся - ціна від 500 грн

Якщо ви зіткнулися з проблемою несправності тримера, краще замовити ремонт тримерів (Київ) у компанії КБТ-Сервіс. Роботи по виправленню неполадок і поломок передбачають наявність досвіду і глибоких професійних знань, спеціальних інструментів та діагностичного обладнання. Такими ресурсами володіє мережа майстерень КБТ-Сервіс. Це професійний підхід до справи, відповідальність і виконання будь-якого за складністю ремонту техніки точно в обговорені з клієнтом строки.

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціна на ремонт тримерів (без урахування вартості запчастин в разі потреби їх заміни):

Фахівці з сервісного центру КБТ виконають ремонт будь-якої складності: епіляторів, ламп для нігтів, тістомісильних машин, фрезерів і навіть швейних машин на правому та лівому березі Києва, в районах Оболонь, Троєщина, Печерськ, Голосієво, Дарниця.

Ми раді вам допомогти!