Ремонт соковижималок Київ

ремонт соковижималок київСоковижималки давно зайняли місце на кухнях в сім'ях, де свіжі соки вважають за краще магазинних. Як і інші види побутової техніки, агрегати нерідко схильні до поломок. Якісний ремонт соковижималки зможуть зробити тільки фахівці відповідного профілю, які володіють навичками і знаннями, обладнанням та інструментами. Тому не варто сподіватися на ремонт своїми силами: оптимальним виходом стане пошук надійної майстерні.

Ремонт соковижималок у Києві

  • Сервісний центр КБТ виконує ремонт соковижималок Ariete, Binatone, Orion, Bosch, Bork, Braun, Clatronic, Delfa, Delonghi, Electrolux, Gorenje, Kenwood, Maxwell, Moulinex, Panasonic, Philips, Redmond, Saturn, Scarlett, Stenson, Supra, Vitek, Zelmer, Siemens у Києві на найзручніших умовах і при демократичних розцінках.
  • Найчастіше соковижималки страждають від перепадів напруги в мережі: це позначається на блоці живлення. Спеціалісти сервісного центру легко визначать причину несправності і зроблять все, щоб привести агрегат в робочий стан.
  • Також потрібен професійний ремонт соковижималок (Київ), якщо пристрій перестав включатися і тиснути сік, якщо з'явилися протікання.
  • Потрібне втручання фахівця, коли при роботі агрегату можна почути будь-які сторонні звуки. Зможуть допомогти майстра з КБТ-Сервіс, якщо техніка почала давати перебої в роботі і мимоволі вимикатися.
  • Іноді ламаються мережеві вилки і порушується цілісність проводу: нескладно замінити деталі на нові, зберігши стильний зовнішній вигляд виробів.
  • Майстри працюють за таким принципом: спочатку кухонні електроприлади потрапляють в майстерню на діагностику. Далі йдуть узгодження ремонту з клієнтом, майстер називає вартість послуг. Якщо клієнта повністю влаштовує названа сума, він здає агрегат майстрам і через чітко позначений час забирає з сервісного центру справно працюючу техніку.

Ремонт соковижималки: ціна від 500 грн

Замовляти ремонт соковижималок професіоналам з майстерні КБТ-Сервіс вигідно з багатьох причин: це не тільки прийнятний прайс на роботу, а й виконання замовлень в стислі терміни. Ремонт проводиться акуратно і дбайливо: якщо потрібно,  зношені компоненти замінюються фірмовими запчастинами. Підприємство має у своєму розпорядженні склад, на якому завжди в наявності всі необхідні для ремонту запчастини для соковижималки будь-якої моделі.

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87 Телефонуйте нам. Також, скористайтесь послугою доставки техніки від КБТ

Ціни на ремонт соковижималок без урахування запчастин при необхідності їх заміни:

 Ми швидко і недорого відремонтуємо кухонний комбайн, НВЧ-піч, посудомийну машину, витяжку, тостер і будь-яку побутову техніку з гарантією на правому і лівому березі Києва, в районах Оболонь, Троєщина, Печерськ, Дарниця, Голосіївському.

Ми раді Вам допомогти!