Ремонт кліматичних комплексів: Київ та область


Кліматичний комплекс – сучасне побутове обладнання, завданням якого є покращення якості повітря у приміщенні, офісі, спортзалі чи розважальному закладі. Вентилятори підвищеної потужності проганяють повітряні потоки через спеціальні фільтри, охолоджуючи повітря шляхом випаровування. Встановлюють такі прилади у приміщеннях з високими показниками запиленості та температури. Прилад забирає неякісне повітря та проганяє його крізь численні вбудовані фільтри. На виході повітряний потік свіжий, чистий та придатний для дихання. Система універсальна та приваблює покупців тим, що поєднує кілька актуальних функцій. Апарат здатний замінити обігрівач, кондиціонер та зволожувач повітря для квартир, офісів, комерційних приміщень.
Через складність конструкції і безлічі елементів, що входять до нього, техніка виходить з ладу при недбалому зверненні, некоректному підключенні. Професійний ремонт кліматичних комплексів у Києві тепер можна замовити на Лівому та Правому березі за адекватними цінами.

Ремонт кліматичних комплексів – Київ

  • У майстерні є все необхідне для ремонту вашої техніки: це великий асортимент деталей, а також спеціальне обладнання для цих цілей. Ми з легкістю виконаємо ремонт ремонт кліматичних комплексів AIC, Ballu, Wild Wind, Панасонік і дамо гарантію на його роботу.
  • Найчастіші поломки спричинені падіннями, ударами та струсами пристрою, стрибками напруги в мережі. Також виводить техніку з ладу використання водопровідної води: це може призвести до утворення накипу. Далі вапняні відкладення заважають функціонувати приладу в повному обсязі.
  • Ламається агрегат через природне зношування деталей у процесі тривалої експлуатації, некоректне використання кліматичного обладнання, неправильне налаштування.
  • Потрібен якісний ремонт кліматичного комплексу при поломці системи фільтрації, пульта управління. Замовляють відновлення апаратури, якщо всередину корпусу потрапила вода, згоріла плата живлення.
  • Звертаються до майстерні та зі зношеними насосами, які не качають воду. Фахівцям під силу вичистити поверхні, що контактують з водою, від відкладень та накипу, замінити деталі, перевірити фільтри на справність.

Ремонт кліматичних комплексів – ціна від 600 грн


Майстри київської компанії «КБТ-Сервіс» розберуться із причиною несправності та ліквідують її за демократичною вартістю у найкоротші терміни. Техніці, яка перестала виконувати заявлені виробником завдання, буде потрібна допомога професіоналів. Ремонт кліматичних комплексів у Києві ми починаємо з діагностики та пошуків оптимальних рішень. Тепер відновити агрегат можна на Оболоні та Троєщині, у Голосіївському, на Либідській та Дарницькому районах. Звернутися можна до сервісних центрів «КБТ» на Печерську та Позняках. 

Телефонуйте нам 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціна на ремонт кліматичних комплексів (без урахування запчастин в разі потреби їх заміни)

 

Ми раді Вам допомогти!