Ремонт дим машин у Києві - КБТ-Сервіс

ремонт дим машини київГенератори диму (дим машини) широко використовуються в різних шоу і на концертах, вони користуються попитом в театрах, студіях, творчих майстернях. Незважаючи на якість брендової музично-сценічної апаратури, дим машини нерідко виходять з ладу. Щоб не зривати графік роботи театру, концертного залу, ресторану з живою музикою, краще замовити ремонт дим машини в надійному сервісному центрі, на рахунку якого - сотні вдало відремонтованих установок подібного роду. Звернення в майстерню КБТ-Сервіс стане оптимальним рішенням, яке дозволить позбутися  будь-яких проблем із сценічним обладнанням.

Ремонт дим машини, туманогенератора - Київ

  • Сервісний центр КБТ виконує професійний ремонт дим машин BMS, STLS, Free Color, Nightsun, BIG, M-Light, Eurolite, BeamZ, Disco Effect, Light Studio, Antari в Києві на найдемократичніших умовах і з гарантією високої якості роботи.
  • Найчастіше у дим-машини виникають проблеми з електрикою, електронною «начинкою», димопускачем, помпою, ТЄНом, датчиками.
  • При надходженні в сервісний центр КБТ, майстри ретельно діагностують прилад, тестуючи його на сучасному обладнанні. Завдяки досвіду і спеціальним знанням вони швидко виявляють причину несправності і пропонують клієнту найкоротший шлях вирішення цієї проблеми. Як правило, ремонт генераторів диму виконується в лічені дні - фахівці завжди чітко дотримуються строків та умов налагодження недешевого сценічного обладнання.
  • Іноді в приладах виходять з ладу терморезистори, а також забруднюються контакти. У таких випадках майстра сервісного центру займаються ремонтом агрегату, чищенням контактів.
  • У разі потреби замінять несправну деталь, фахівці компанії проводять ремонт дим машини з заміною елементів на нові фірмові комплектуючі. На підприємстві є власний склад запчастин, де передбачені будь-які важливі деталі і вузли для ремонту сценічного обладнання.

Ремонт дим машин - ціна від 1000 грн

Будь-який об'єм робіт, що включає ремонт генераторів диму, туману, важкого диму, передбачає відчутні витрати: довіряючи майстрам надійної компанії лагодження дорогих приладів, ви отримаєте в результаті працюючу техніку для сцени, яка не потребуватиме налагодження довгі роки. Це гарантовано якісний ремонт генератора туману і низькі в цьому сегменті ціни, чітке виконання ремонту в термін і чудовий сервіс.

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт дим машин вказані без урахування вартості запчастин в разі потреби їх заміни: 

Мережа майстерень КБТ-Сервіс допоможе Вам з ремонтом сабвуферів, підсилювачів, колонок, відеокамер, фотоапаратів і інший неробочий техніки на правому і лівому березі Києва, в районах Троєщина, Оболонь, Дарниця, Печерськ, Голосієво, Центр.

Ми раді Вам допомогти!