Ремонт сабвуферів Київ

ремонт сабвуфера київСабвуфер давно став звичним атрибутом для всіх, хто цінує якісний і потужний саунд. Іноді сабвуфери функціонують з перевищенням своєї максимальної потужності, що виводить їх з ладу. При поломці або поганій роботі техніки краще звертатися в надійний сервісний центр, де фахівці виконають якісний і швидкий ремонт сабвуферів на кращих умовах. Сабвуфери представляють собою складні акустичні системи, які не терплять втручання дилетантів: для такої техніки є небезпечним самостійний ремонт.

Ремонт сабвуфера - КБТ-Сервіс

  • У майстерні КБТ-Сервіс фахівці відповідного профілю здійснюють професійний ремонт сабвуферів Yamaha, Canton, Logitech, Jamo, Sven, Creative, Pioneer, Harman-Karbon, Samsung, Dyno, Hertz, LG, Sony, F & D, Microlab у Києві.
  • Раціонально нести техніку в ремонт майстрам, якщо активний сабвуфер неможливо включити або відрегулювати гучність, а також якщо при роботі системи чуються сторонні звуки або спотворюється звучання.
  • Майстерня КБТ-Сервіс зможе запропонувати клієнтам заміну або перемотування котушки сабвуфера, установку або ремонт динаміка сабвуфера. Це своєчасний і якісний ремонт підвісу і дифузора, заміна будь-яких комплектуючих на фірмові деталі, усунення поломок шнура і вилки, провідників живлення.
  • Також не проблема відремонтувати підсилювальну частину або налагодити пульт ДУ, поміняти блок живлення. Майстри зможуть замінити трансформатор, відновити адаптер живлення або замінити елемент, що вийшов з ладу,  новим, розібратися з будь-якими поломками в ланцюзі живлення.
  • Варто звернутися до послуг професійних майстрів і віднести техніку в ремонт, якщо при користуванні аудіоустановкою не дотримувалися оптимальних умов експлуатації, були порушені прийнятні режими роботи сабвуфера. Фахівці швидко знайдуть причину неполадок і усунуть її найефективнішими способами.

Ціна на ремонт сабвуферів від 1000 грн

Майстерня КБТ-Сервіс відрізняється не тільки професійним підходом до справи і якісним ремонтом, а й відповідальним ставленням майстрів до кожного замовлення, виконанням робіт на високому рівні і по самим адекватним розцінкам. Замовити тут ремонт сабвуфера будь-якої марки - це значить отримати через кілька днів чудово працюючу техніку. Будь-які деталі, що вийшли з ладу,  будуть замінені фірмовими аналогами: аудіосистема буде працювати краще, ніж раніше!

Консультація за телефоном 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціни на ремонт сабвуферів вказані без урахування запчастин в разі потреби їх заміни:

Мережа майстерень КБТ-Сервіс швидко і з гарантією відремонтує несправні телевізори, автомагнітоли, підсилювачі, домашні кінотеатри і іншу аудіотехніку на правому і лівому березі Києва, в районах Печерськ, Дарниця, Голосієво, Оболонь і Троєщина.

Ми раді Вам допомогти!