Ремонт ДБЖ: Київ і область

Ремонт UPSДжерела безперебійного живлення здатні зберегти домашню техніку від перебоїв в електромережі, але навіть якісні та ефективні моделі періодично можуть виходити з ладу. Ремонтувати своїми руками такий складний і багатоплановий прилад фахівці не рекомендують, тому краще віднести техніку в майстерню, де професіонали зможуть зробити належний ремонт безперебійників (ДБЖ), інверторів напруги на високому рівні.

Ремонт ДБЖ (Джерел безперебійного живлення)

  • Сервісний центр «КБТ» виконує недорогий і якісний ремонт ДБЖ будь-якої моделі. Такі джерела безперебійного живлення забезпечують стабільність функціонування техніки не тільки в умовах квартири або будинку, але і в офісі. Наявність "UPS" дозволяє акуратно і безпечно завершити роботу техніки в умовах відключення електроенергії, оберігає техніку від стрибків напруги в мережі.
  • Оскільки пристрій при різких перепадах струму приймає все навантаження на себе, то рано чи пізно теж виходить з ладу. Якщо є потреба відремонтувати систему живлення і замінити акумуляторну батарею (АКБ), краще довірити ремонт ДБЖ нашим фахівцям.
  • Серед основних несправностей інверторів і безперебійників зустрічаються проблеми з включенням і вимиканням техніки, нездатністю тримати заряд і швидким вимиканням приладу через втрату потужності батареєю.
  • Варто віднести прилад до нас в ремонт, якщо згорів запобіжник або відсутнє перемикання на батарею в разі падіння напруги в електромережах. Пристрій також потребує налагодження, якщо пропадає світлова індикація при увімкненні.
  • У майстерні є все необхідне для ремонту вашої техніки: це великий асортимент деталей, а також спеціальне обладнання для цих цілей. Ми з легкістю виконаємо ремонт безперебійників UPS, APC, Crown, CyberPower, EAST, EnerGenie, FSP, Luminous, Mustek, PowerWalker, Powercom, Staba, Sven, Trust, Tuncmatik, Елекс, Вольтер у Києві, і дамо гарантію на свою роботу.
  • Досвідчений персонал майстерні вміє працювати з електронікою і володіє всіма необхідними навичками: майстрам сервісного центру можна довірити ремонт ДБЖ (Київ). Всі роботи по усуненню несправностей в вашому приладі обійдуться в досить демократичну суму.

Ремонт джерела безперебійного живлення (ДБЖ) - ціна від 600 грн

Серед вагомих переваг замовлення на ремонт ДБЖ в нашій майстерні - оперативність і висока точність діагностики доставлених приладів, наявність деталей для лагодження, низькі ціни на обслуговування і чудова якість ремонтних робіт! Довіривши наладку приладу майстрам своєї справи, ви отримуєте професійне ставлення до замовлення і як результат - техніка яка чудово працює після ремонту протягом довгих років!

Телефонуйте нам 044-587-94-88, 067-888-29-52, 066-144-46-87

Ціна на ремонт Джерел безперебійного живлення (без урахування запчастин в разі потреби їх заміни)

Мережа КБТ-Сервіс знаходиться в Києві на Правому та Лівому березі, в районах Оболонь, Троєщина, Центр, Печерськ, Дарниця, Голосієво.

  Ми раді вам допомогти!